Prodal jsem staré opory týmu, přešel na jiný druh tréninku a omladil kádr. Tyto opatření rapidně srazily výkon týmu, který tak bude padat ligovým systémem dolů. Je otázkou, kde se zastaví.

0

Novinky v našem týmu

Bavení se skoky v dovednostech našich trénovaných oveček přetrvává. Chystáme se ovšem na přechod k novému tréninku, od kterého si slibujeme vyšší zisky než u toho současného (podrobnosti si necháme pro sebe). I nadále budeme na výsledky víceméně kašlat, ale díky novému tréninku očekáváme jejich přinejmenším mírné zlepšení. To jestli nám to bude stačit na udržení se v V. lize v nadcházející sezóně s číslem 42 se necháme překvapit. Podle našich odhadů nám to pravděpodobně stačit nebude a sestup do VI. ligy bude nevyhnutelný, ale tak uvidíme.

Nový trénink s sebou přináší i další pro nás dvě nutné změny, které v našem rozpočtu udělají pořádný vítr. První změnou (historický milník našeho klubu) bude vůbec první najmutí excelentního trenéra a to nás přijde bezmála na 100 mil. Kč. Současný trenér bude uveden do síně slávy a nabídneme mu novou pracovní příležitost (momentálně to vypadá na rozhodčího). Druhou chystanou změnou bude naverbování třech asáků (každý jeden z nich bude na levelu 5), kteří nás budou každým týdnem značně finančně vysávat.

0

Kam povedou naše další kroky?

Vedení klubu rozhodlo, že se na výsledky po nějakou dobu vykašleme a plně se budeme věnovat a bavit tréninkem.

0

Šok v 10. kole Českého poháru: věhlasný celek Inferno Praha (vítěz první ligy) padl v Amateri Arene!

Jak se ono vydřené těsné vítězství 1:0 týmu Amatéři proti druholigovému Infernu zrodilo?

Utkání rozhodl ve 24. minutě jediným gólem utkání Mazin Simidi (Amateri), jenž se trefil po akci z pravé strany. Bylo to tedy přes nejsilnější a jediný průchozí útok týmu Amatéři, na který padla v závěru ještě jedna šance, ale ta již proměněna nebyla.

Inferno dostalo během celého utkání 2 protiútoky, které mu ovšem padly na nejslabší střední útok a proti vcelku pevné střední obraně Amatérů měli jen malou šanci na úspěch a tak není divu, že z nich gól nepadl.

Nesrovnatelně větší šanci na skórování měl celek Inferno v 27. minutě, kdy mohl zavěsit po normální šanci pravým útokem cca 13+ proti levé obraně Amatérů cca 11+ (jeden z klíčových momentů utkání). Zde manažer Amatérů na tiskové konferenci přiznal, že při jeho týmu stálo štěstí, ale zároveň dodal, že mu šel naproti díky předzápasové změně původního pokynu z hrát do středu na defenzivně pro levého slovenského obránce Beňadika Stratila.

Během zápasu došlo také ke dvěma zraněním, po jednom na každé straně. V 19. minutě se zranil rychlý útočník Amatérů, kterého vystřídala neméně kvalitní brazilská náhrada, takže pravý útok byl jen kosmeticky upraven směrem dolů. Celek Inferno postihlo ve 33. minutě zranění pravého krajního záložníka, které mělo na ratingy větší vliv.

Za zmínku ještě stojí projevená nervozita Amatérů ze 77. minuty (zhoršení organizace hry a následný pád všech ratingů) díky výrazné nižší celkové zkušenosti týmu a jedinou kartu žluté barvy si odnesl Markus Maria Steirer (Inferno).

0

Derby Česko VS Slovensko na našem stadiónu aneb pro dobrotu na žebrotu

Bylo mi potěšením hostit na našem stadiónu Amateri Arena derby Česka proti Slovensku odehrané v podobě přáteláku 3.5.2013.  Pro tuto sváteční událost jsem nechal vybudovat zbrusu nový stadión, jehož tribuny hrály barvami vlajky Česka. A jak se mi za to čeští borci na trávníku odvděčili? Vcelku smolnou porážkou 2:3!

0

Reprezentace Česka a Dánska odehrály přípravné přátelské utkání na našem stadionu !!!

Ano, je tomu skutečně tak. V pátek (31.8.2012) od 20:00 se na našem stadionu Amateri Arena představily v přípravném zápasu NT týmy Česka a Dánska. Utkání skončilo bezbrankovou remízou.

0

Klubové rekordy (aktualizováno 19. 4. 2017)

nejvyšší dosažené skóre v zápasu: 12:0

nejlepší výkon doma: 443 HS

nejlepší výkon venku: 406 HS

nejvyšší hodnocení v zemi: 50 (1. v regionu Ústecký kraj)

nejlepší výsledek v poháru: 13. kolo (semifinále)

0

Stali jsme se mistry ligy V.249 !!!

Již kolo před koncem ligy jsme si, díky drtivému vítězství nad Plzenaky zajistili titul s přímým postupem. Už od začátku sezóny jsme po něm šli velmi tvrdě, s maximálním úsilím nastavovali, co možná nejlepší taktiku na každý zápas a vyplatilo se. Ještě musím dodat, že nás random během celé sezóny skoro vůbec nezlobil.

Nyní s napětím čekáme, do jak silné čtverky postoupíme, kde se budem snažit naplnit jeden z našich nejdůležitějších předsezóních cílů a to je, se zde udržet. Další cíl bude, se dostat minimálně do 6. kola v poháru, kde se nám letos povedlo “jen” obhájit 5. kolo z loňska. Už v brzkých dnech také plánujeme rozšířit kapacitu naší Areny a zanedlouho poté i obměnu a posílení týmu.