W dniu dzisiejszym kontrakt z BZB podpisał 30-letni boczny obrońca, Tudor Corodeanu. Rumun poprzednio reprezentował barwy Rasii (VI).

Odmładzania linii pomocy ciąg dalszy. Ivan Bermudez podpisał kontrakt ze szwajcarskim FC Born United (VI). Kwota transferu to 3 mln 628 tys. zł.

Ukrainiec dołączył do BZB w sezonie 51, rozegrał 48 meczy i zdobył 9 goli.

0

VI liga – 3 kolejka. Tradycji z Redą staƗo się zadość.

Nie udało się zdobyć choćby punktu piłkarzom BZB w wyjazdowym meczu z Redzianami a porażka poniesiona zostaƗa w sposób, można rzec, tradycyjny.

Mimo silniejszej obrony i defensywnego nastawienia oraz przewagi na lewym skrzydle, gospodarze otrzymali trzy specjalne zdarzenia meczowe, które bezlitośnie wykorzystali.

W pierwszej poƗowie powodzenie gospodarzom przyniósƗ rzut karny (16 minuta Karbin) i rzut rożny z 25 minuty gol O’Donella), BZB odpowiedzieli strzaƗem w sƗupek Humphriesa.

Po przerwie o losach meczu przesądziƗ kolejny karny z 56 minuty (Karbin raz jeszcze) i zrobiƗo się 3-0. Honorową bramkę zdobyƗ Bahr w 68 minucie, wreszcie wykorzystując przewagę na lewej stronie, zamykając dośrodkowanie Jagusza.

Warto podkreślić, że na ostatnie dziesięć minut na boisku pojawiƗ się, po raz ostatni w barwach BZB, Ivan Bermudez, który negocjuje umowę z nowym pracodawcą z Portugalii.

Moskey, Prezes BiaƗo- Zielonych:

Nie zasƗużyliśmy na taką porażkę, wynik nie jest w mojej opinii sprawiedliwy, ale piƗka nożna nie jest sprawiedliwa. Zagraliśmy mimo wszystko niezƗe spotkanie i z optymizmem patrzymy na ndchodzące mecze.

0

Zawodnik Akademii promowany.

Niezwykły prezent otrzymał w dniu swoich 17-tych urodzin zawodnik Akademii BZB, Witold Stypułkowski. Został bowiem promowany do drużyny seniorów, z TSI 580.

Życzymy Wsystkiego Najlepszego!

0

Sztab szkoleniowy. Nowy asystent ds. taktyki.

Do sztabu szkoleniowego Biało- Zielonych dołączył 32-letni Henryk Lessnau, który będzie pełnił funkcję asystenta ds. taktyki. Umowa obowiązuje do 18.11.2017

0

Transfery. Olla Billborg wraca do ojczyzny.

Po rocznym pobycie w BZB Szwed Olla Billborg powraca do Szwecji. Reprezentował będzie barwy U.C. Rodent (IV), zaś kwota odstępnego to 2,5 mln zł.

Pomocnik rozegrał w barwach Biało- Zielonych 18 spotkań, strzelając 4 bramki.

0

Sparing juniorów.

W piątek 15.09.2017 Akademia BZB rozegrała na wyjeździe sparing z niemieckim Eisweiher Jugend, przegrywając 0-1.

0

Transfery. Roope Altio wraca do Skandynawii.

Roope Altio, fiński pomocnik BZB, po sezonie gry odchodzi do szwedzkiego Bullgnagarna IF (VI). Kwota odstepnego to 1,6 mln zł.

Fin rozegrał w barwach BZB 13 spotkań i strzelił 2 bramki.

0

Liga juniorów.

W wyjazdowym spotkaniu IV kolejki 10 OST League, Akademia BZB pokonała na wyjeździe szwajcarski KiZRock 3-0 (Domaszewicz 2, Szymkowiak). Jest to pierwsze zwycięstwo juniorów w obecnych rozgrywkach.

0

Pucharowa środa. Znów wygrana walkowerem.

Nie odbył się mecz pierwszej rundy Rubinowego Pucharu Drugiej Szansy, goście z Bractwa MP nie wystawili minimalnej ilości 9-ciu zawodników w związku z czym Biało- Zielonym przyznany został walkower 5-0.

Mecz kolejnej rundy w środę 20.09.2017 o 18:30 na BZB Arena a rywalem Jezioro Nyskie (VI.666)