Latest Headlines
0

Transfery. Pikano w Chorwacji.

Biało- Zieloni potwierdzili sprzedaż Faramarza Pikano. 20-letni węgierski obrońca w naszym zespole spędził sezon (16 spotkań/2 gole) i za 11 mln zł przeniósł się do chorwackiego Jezerac (V).

0

Zawodnik Akademii promowany.

Do drużyny seniorów dołączył zawodnik Akademii BZB, 18-letni Daniel Pieprzak (TSI 1450).

0

Liga juniorów. 8 kolejka.

Akademia BZB pokonała w meczu 8 kolejki francuski US Chemy 1-0 (Chlebicz) i nadal przewodzi tabeli Alinghi Crew League.

0

Sparing seniorów.

Drużyna Biało- Zielonych pokonała w towarzyskim meczu węgierski Dorogi KSE 3-1 (Tesarczyk, Acabado, Gwizdała).

0

Transfery. Nowy rekord.

Do zespołu BZB dołączył 25-letni portugalski obrońca Antonio Acabado. Wychowanek Red Line F.C. ostatnio grał w belgijskim RC Lightspeed (V) a do naszej drużyny dołączył po wpłaceniu kwoty odstępnego 9,6 mln zł, co jest nowym rekordem transferowym.

0

VI liga. 14 kolejka – kiepskie zakończenie sezonu.

W ostatnim meczu sezonu 56, Biało- Zieloni po słabym meczu przegrali z drużyną FC Stary Targ i zakończyli sezon na 4 pozycji.

Wpływ na końcowy wynik miała z pewnością nie najlepsza forma pomocników przez co gospodarze mieli o wiele więcej sytuacji bramkowych. Długo górą był Domeracki, jednak w 38 min ucie musiał skapitulować – Karpeta popisał się piękną indywidualną akcją i silnym strzałem w róg. Wcześniej ani rzut wolny z 12 minuty ani akcje Jeppsona i Chorążaka nie przyniosły powodzenia, podobnie jak jedyna w tej części gry akcja gości, gdy strzał Kolasa po słupku wyszedł na aut.

W drugiej połowie gospodarze zdobyli dwa gole – najpierw po rzucie rożnym strzał głową Rączego sparował Domeracki, jednak wobec dobitki Paoliniego był bezradny, zaś w 71 minucie gości dobił Gurinovich, który również musiał “poprawiać” po strzale kolegi, konkretnie Jeppsona. Honorowego gola dla BZB zdobył Weiss, po prostopadłym podaniu z lewej strony i wykorzystaniu sytuacji sam na sam.

Stary Targ – Biało- Zieloni 3:1 (1:0)

Karpeta 39, Paolini 55, Gurinovich 72 – Weiss 58

0

Nowy zawodnik w Akademii.

Do drużyny U19 dołączył 16-letni Igor Nowakowski.

0

Liga juniorów. 7 kolejka.

Bez porażki zakończyli zawodnicy Akademii pierwszą rundę Alinghi Crew League. W meczu 7 kolejki zremisowali na wyjeździe z francuskim US Chemy 0-0 i nadal zajmują pierwszą pozycję w tabeli.

0

AA Alto dos Pass (BRA, V) – Biało- Zieloni 0:2 (Mazanek, Stafiej) w towarzyskim meczu rozegranym wczoraj w nocy czasu polskiego.

0

Rozbudowa stadionu rozpoczęta.

Zarząd Klubu podpisał w poniedziałek umowę na rozbudowę BZB Areny. Zwiększona zostanie liczba miejsc siedzących oraz stojących a także zwiększona zostanie liczba loży VIP. Trybuna kryta bez zmian. Docelowa pojemność stadionu ma wynieść 40 tys. Przewidywany termin zakonczenia prac to 23.07.2018.