Transfery. Pożegnanie z legendą.

Tłumy kibiców zjawiły się ośrodku treningowym BZB aby pożegnać Gustavo Redondo. Brazylijczyk przybył do klubu jako jeden z pierwszych transferów 19.06.2015 z brazylijskiego Turma do Gianni, za kwotę 4 tys zł. Teraz po rozegraniu dla Biało- Zielonych 112 meczów i strzeleniu 24 bramek odchodzi do belgijskiego Ratatoulle (VI) za 2.5 mln zł.

Od fan klubu zawodnik otrzymał pamiątkową koszulkę (w nowej szacie) z nr 44.

Zarząd Klubu w imieniu swoim i kibiców pragnie podziękować za trud włożony w grę dla BZB i życzy dużo powodzenia w dalszej karierze.

 

Gustavo Redondo:

Przebyłem wspaniałą drogę z BZB z VIII do VI ligi, jestem pewien, że drużyna się utrzyma na tym szczeblu. Ostatnio trener nie stawiał na mnie w takim stopniu ale osobiście myślałem, że dokończę sezon tutaj, jednak po rozmowie z Prezesem stwierdziliśmy, że lepiej będzie abym nie tracił rytmu meczowego. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze zagrać kiedyś w Biało- Zielonych.

 

Moskey, prezes BZB:

No cóż, ze ściśniętym sercem żegnam Gustavo, to mój pierwszy transfer do klubu i jakże udany…. Wspaniała gra na skrzydle, profesjonalizm na boisku i poza nim – śmiało to powiem Gustavo przejdzie do legendy BZB. Teraz czas dla Gustavo na nową przygodę w Belgii, wszyscy życzymy powodzenia.

About Biało-zieloni.net