VI liga. 4 kolejka – zwycięstwo stracone w końcówce.

Pechowo zakończył się dla Biało- Zielonych mecz IV kolejki VI ligi z beniaminkiem KS Osiedle.

Przez cały mecz na boisku toczyła się wyrównana walka, żadna z drużyn nie osiągnęła znaczącej przewagi. Z prowadzenia jednakże cieszyli się goście: w 21 minucie Al-Ghasany wpadł w pole karne i mocnym strzałem pod poprzeczkę zmusił do kapitulacji Domerackiego. Gospodarze nie zagrozili poważniej bramce gości.

Po przerwie gospodarze mimo braku znaczącej przewagi zdołali wyjść na prowadzenie. W 62 minucie w zamieszaniu po rzucie wolnym w polu karnym najprzytomniej zachował się Bernegger strzałem z bliskiej odległości doprowadzając do remisu. W 74 minucie indywidualną akcję przeprowadził na lewym skrzydle Camison strzałem z ostrego kąta wyprowadzając gospodarzy na prowadzenie. Gdy wydawało się, że BZB zakończą mecz zwycięstwem, ostatnia akcja meczu przyniosła gościom wyrównanie – Handzlik popisał się celnym uderzeniem z lewej strony zapewniając gościom punkt.

Moskey, prezes BZB:

Spodziewaliśmy się przed meczem wyrównanego pojedynku, może nawet z przebiegu gry remis jest sprawiedliwy ale sposób w jaki do niego doszło to frajerstwo z naszej strony. Tracimy bramkę w ostatniej akcji meczu na stronie, na której mamy przewagę. Daję nam niedzielę na użalanie się nad sobą i poniedziałek na “obgadanie” tematu a potem interesuje nas tylko Stary Targ. Na pewno ten wynik nie zmieni naszej strategi i nie będzie gwałtownych ruchów, jedynie zaplanowane transfery.

 

About Biało-zieloni.net