VI liga. 6 kolejka – planowe zwycięstwo.

W starciu z outsajderem, spadkowiczem z V ligi DaneVirke, gładkie zwycięstwo odnieśli piłkarze BZB.

Wynik spotkania otworzył Bernegger w 9 minucie po akcji lewą stroną a w 33 i 36 minucie dwie bramki dołożył Barankiewicz (najpierw wykorzystał dokładne podanie na lewej stronie a potem przeprowadził solowy rajd środkiem pola).

Po przerwie bramki padły między 66 a 70 minutą a ich strzelcami byli: Bernegger, Gaston i Geiger dla BZB oraz Schoer dla gości.

Drużyna pozsotała na 4 miejscu w tabeli.

Moskey, prezes BZB:

Wynik cieszy, ale po zobaczeniu wyników pozostałych rywali zrzedły nam miny – zarówno PDG, jak i Osiedle wygrały z wyżej notowanymi drużynami i w związku z tym musimy cokolwiek zdobyć w dwumeczu z Rybnikiem, co nie będzie łatwe. A najważniejsze będą bezpośrednie pojedynki.