VI liga. 11 kolejka – bez błysku w ataku.

W meczu 11 kolejki, którego stawką byƗo zachowanie szansy na wydostanie się ze strefy barażowej padƗ bezbramkowy remis.

Niedzielny mecz rozpoczęli od ataku Biało- Zieloni.  W 3 minucie Misterek po akcji lewą stroną strzelił tuż obok słupka. W odpowiedzi gospodarze próbowali szczęścia po rzucie wolnym ale czujna była defensywa gości. BZB zagrali z mocno defensywnym nastawieniem, dodatkowo wzmacniając pressing co spowodowało brak akcji ofensywnych.

Po przerwie obraz gry nie zmienił się. W 62 minucie część kibiców wybuchnęła radością – po strzale Al Ghasany’ego piłkę na linii złapał jednak Domeracki. W odpowiedzi dziesięć minut później szarżę lewą stroną przeprowadził Wolniakowski ale trafił w boczną siatkę. Gospodarze nie potrafili wydostać się spod krycia i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Moskey, Prezes BZB:

Zakładaliśmy zwartą, konsekwentną obronę i liczyliśmy na to że coś strzelimy, udało się w połowie, cóż musimy pogodzić się z tym i grać dalej. Szanse na uniknięcie baraży mamy tylko iluzoryczne więc zeszło z zespołu ciśnienie, teraz przed nami trzy mecze o piąte miejsce – wbrew pozorom będzie to ważne bo można trafić na łatwiejszego rywala.

About Biało-zieloni.net