VI liga – 7 kolejka – wysoka cena braku skuteczności.

Na zakończenie pierwszej serii spotkań Biało- Zieloni przegrali ze Starym Targiem i spadli do strefy barażowej.

Obie drużyny prezentowały wyrównany poziom a o wyniku zadecydowała lepsza skuteczność – nie mogło być inaczej skoro głównym kanonierem BZB w dzisiejszym meczu był … stoper Andras Kvasz, który najpierw nie wykorzystał rzutu karnego w 13 minucie (przestrzelił) a potem dwukrotnie usiłował pokonać Teleanu (w 23 i 34 minucie). Gospodarze byli skuteczniejsi – w 8 minuice Jeppsson uciekł prawą stroną i trafił do siatki a w 28 minucie ten sam zawodnik wykorzystał zamieszanie po rzucie rożnym I uderzył w krótki róg.

Po przerwie goście złapali kontakt po akcji prawą stroną i celnym uderzeniu Touijara ale na doprowadzenie do remisu brakło precyzji – konkretnie Jaguszowi w 6o minucie, gdy w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza. Więcej okazji nie było w tym spotkaniu – oba zespoły wzajemnie zneutralizowały swoje zapędy ofensywne.

Moskey, Prezes BZB:

To kolejny mecz w Hattricku, który mogliśmy wygrać a przegrywamy. Źle ustawiliśmy się taktycznie – zrezygnowaliśmy z pressingu a w zamian nie daliśmy nic – to błąd, nie byliśmy na pewno gorsi i na własne życzenie przegrywamy.

About Biało-zieloni.net