Echa siódmej kolejki. Wypowiedzi po meczu.

Moskey, Prezes BZB:

Przed nami rewanże: ze Stulejorzem, Bolkowem i Osiedlem. To ma być 9 punktów a potem walczymy o lidera. Kluczowy będzie mecz z Warriors, ale potem mamy jeszcze trzy trudne mecze, mam nadzieję, że ominą nas kontuzje. Fajnie jeśli utrzymamy miano niepokonanych.

Andras Kvasz po kontuzji nie doszedƗ do optymalnej formy, więc postanowiliśmy się pożegnać. Jest to trochę ryzykowne bo zostajemy z trzema stoperami ale uznaƗem, że taki skƗad osobowy wystarczy na te rozgrywki.

 

MieczysƗaw GwizdaƗa:

Wszystkie bramki, które strzelam zawdzięczam kolegom z drużyny, bez ich pomocy nie miaƗbym tyle, mam cel dobić do setki – jeszcze kilka sezonów gry przede mną. W tym sezonie wygląda to bardzo fajnie, mam nadzieję na pierwsze miejsce w tabeli, chcę powalczyć też o króla strzelców.

 

Maciej Madaliński:

Wszystko dziaƗo się tak szybko, że nie miaƗem czasu się denerwować. Po ligowym meczu w juniorach zostaƗem poproszony do gabinetu Prezesa, gdzie podpisaƗem kontrakt zawodowy a potem spotkaƗem się także z trenerem, który poinformowaƗ mnie, że zagram drugą poƗowę. O bramkach nawet nie marzyƗem. Niesamowite byƗo zagrać przy 30-ty tysiącach kibiców.

About Biało-zieloni.net