Bajnoki 1.

Óbudai Véraláfutás-Fc Igyálmég:0-2 (0-0)

Gól:Ormos 50′ 77′

A mérkőzés az elvárásoknak megfelelően hatalas küzdelmet hozott és inkább hazai fölényt.Az első félidőben egyértelmüen a hazai csapat dominált, hiszen csak ők dolgoztak ki helyzeteket.Igyálmég gárdája leginkább a védekezésre fókuszált.A félidei eredmény 0-0.

A második játékrész már sokkal kiegyensúlyozottabbra sikeredett.A veszélyes hazai támadások mellett megszületett a vendég gól is!Nagyszerű csatárunk Ormos Balázs a kupameccs után itt is betalált:0-1 50′.A hazai csapatnak semmi nem jött össze ezen a napon,Szlancsik Richárd 11est védett így megőrizte a vezetésünket!Majd jött a 77. perc és ismét Ormos volt eredményes aki ezzel beállította a 0-2es végeredményt!

Gratulálunk a csapatnak!Értékes és nagyszerű győzelmet arattak,csak így tovább!Hajrá Igyálmég!