Magyar Kupa!

Tisztelt Szurkolók,Kedves Érdeklődők!

Csapatunk idén is az MKban kezdte meg a tét meccsek sorát.Első ellenfelünk,a nem túl acélosnak tűnő Benkat fc volt.A mérkőzésen végig a papírforma bizonyosult irányadónak és Fc Igyálmég csapata ellentmondást nem tűrő játékkal,már az első félidőben két vállra fektette a hazai gárdát!Ormos,Janics,Vincze és ismét Ormos Balázs találatával már 0-4 volt az állás.A szünet után sem változott a játék képe,csapatunk és Vágvölgyi Szabolcs három gólt szerzett.Így a végeredmény:0-7.Az ifjú középpályás tehetség első mesterhármasát szerezte a felnöttek közt!Egyben őt választották a szurkolók a meccs legjobbjának is!Gratulálunk  neki!

A meccs szomorú krónikájához tartozik,hogy Vincze Kornél sérülése miatt a 40. Perctől emberhátrányban játszottunk.Sajnos a sérült minimum két hetet kénytelen kihagyni!Mielőbbi felépülést kívánunk!