Archive for October, 2011

0

29.GTIM – Final classifications

POS TEAM POINTS (+GOALS-)

1 jsoudref 36 (52-3)

2 Podgrmec 33 (44-12)

3 Inter Women 31 (34-15)

4 Vitória FFC 30 (48-9)

5 portnavalo 30 (35-8)

6 Da_Ge_Athletic 30 (39-13)

7 WEST EAGLS 29 (58-13)

8 Fc Bruinbeke 27 (48-14)

9 fisicomazzettecologico 27 (47-18)

10 sopeti juniors 27 (40-14)

Please check the full classification at our website!

Tags:
0

29.GTIM – Final classifications

Position. COUNTRY-POINTS-MATCHES
1. Bosna i Hercegovina-33,00-13
2. Tounes-28,50-22
3. Malaysia-27,00-11
4. Canada-26,00-17
5. England-24,65-54
6. Ísland-24,50-18
7. Israel-24,00-16
8. Rossiya-24,00-12
9. Lietuva-23,50-25
10. Belgium-23,30-45

Please check the full classification at our website!

Tags:
0

29.GTIM – Final classifications

GTIM CHAMPIONS CUP

1st- jsoudref (1901454)
2nd- podgrmec (393386)
3rd- Vitória FFC (81773)
4th- WEST EAGLS (1988104)
5th- Inter Women (60652)
6th- codottcore (398840)
7th- SS Dinamo Ultra Noord (877518)
8th- fisicomazzettecologico (853616)

Tags:
0

29.GTIM – Final classifications

GTIM GOLDEN CUP

1st- Da_Ge_Athletic (660943)
2nd- sopeti juniors (343083)
3rd- BMW Kalamata (279303)
4th- Fiber FC (403508)
5th- Fc Bruinbeke (1542417)
6th- Fevernova FC (744902)
7th- Skytturnar (151641)
8th- Jwaneng Rovers (552562)

Tags:
0

29.GTIM – Final classifications

GTIM SILVER CUP

1st- portnavalo (1159983)
2nd- F.C. Carmel Guardians (8073)
3rd- Sporting B-zona 555 (550659)
4th- AFC Je Zus (366264)
5th- Les rigolos (1751296)
6th- Slaviya ( mozyr ) (485196)
7th- Descarriados (638712)
8th- KASSLER FC (819312)

 

Tags:
0

29.GTIM – Final classifications

GTI-FED CUP

1st- Atletico Charrúa (1432257)
2nd- FC McLAREN (116412)
3rd- Ageius Boys (1762000)
4th- Iligan raiders (94727)
5th- Gangsteritos (680247)
6th- TDBIK (527415)
7th- Swift Pancakes (958472)
8th- SERRES OLD BOYS (279773)

 

Tags:
0

29.GTIM – Final classifications

TIM-FED CUP

1st- Sukebe Samurai (940140)
2nd- Mammasandpappas (572985)
3rd- Desportivo da Graça F C (56261)
4th- FC Catrapum (33102)
5th- Seimandi 11’s (27081)
6th- VERONA MB (898513)
7th- F.K. Borec (1748240)
8th- Dynamo Krankum Delerium (1280134)

Tags:
0

29.GTIM – Final classifications

GTIM VIP CUP

1st- Babylon Boys (16072)
2nd- Pjuklas1 (668675)
3rd- rocketman (111644)
4th- Uruguay 2030 (152313)
5th/6th-(348844990)– Aleva united (792855) – Oficina mandalay FC (542351)
7th- AFC Ursel United (209542)
8th- Cancer Sport (687750)

* Later tonight

Tags:
0

CUP MATCHES – FINAL ROUND

 

Champions Cup
Final-(348835238)– jsoudref (1901454) – podgrmec (393386)
3rd/4th-(348892411)– WEST EAGLS (1988104) – Vitória FFC (81773)
5th/6th-(348811388)– Inter Women (60652) – codottcore (398840)
7th- SS Dinamo Ultra Noord (877518)
8th- fisicomazzettecologico (853616)


Golden Cup
Final-(348851303) sopeti juniors (343083) – Da_Ge_Athletic (660943)
3rd/4th-(348839714)– Fiber FC (403508) – BMW Kalamata (279303)
5th/6th-(348862055)– Fc Bruinbeke (1542417) – Fevernova FC (744902)
7th/8th-(348815620)– Skytturnar (151641) – Jwaneng Rovers (552562)


Silver Cup
Final-(348812269)– portnavalo (1159983) – F.C. Carmel Guardians (8073)
3rd/4th-(348858466)– Sporting B-zona 555 (550659) – AFC Je Zus (366264)
5th/6th-(348834359)– Les rigolos (1751296) – Slaviya ( mozyr ) (485196)
7th/8th-(348858601)– KASSLER FC (819312) – Descarriados (638712)


GTI-FED Cup
Final-(348949900)– FC McLAREN (116412) – Atletico Charrúa (1432257)
3rd- Ageius Boys (1762000)
4th- Iligan raiders (94727)
5th/6th-(348827990)– Gangsteritos (680247) – TDBIK (527415)
7th- Swift Pancakes (958472)
8th- SERRES OLD BOYS (279773)


TIM-FED CUP
Final-(348955760)– Sukebe Samurai (940140) – Mammasandpappas (572985)
3rd/4th-(348870166)– FC Catrapum (33102) – Desportivo da Graça F C (56261)
5th/6th-(348899856)– VERONA MB (898513) – Seimandi 11’s (27081)
7th/8th-(348892728)– F.K. Borec (1748240) – Dynamo Krankum Delerium (1280134)


VIP CUP
Final-(348902527)– Pjuklas1 (668675) – Babylon Boys (16072)
3rd/4th-(348870733)– Uruguay 2030 (152313) – rocketman (111644)
5th/6th-(348844990)– Aleva united (792855) – Oficina mandalay FC (542351)
7th/8th-(348849836)– AFC Ursel United (209542) – Cancer Sport (687750)

Tags:
0

13th Round: Matches booked!

FC Ebbe Sand seine Erben – los invencibles f.c  (25-10-2011)  HT Live SP Hanguk Hamburg – PANATHINAIKOS A.F.C  (25-10-2011)  HT Live Everlasting mind – Blue Socceroos F.C.  (25-10-2011)  HT Live Fc Jery – Marmiksen Kuula  (25-10-2011)  HT Live F.C. Cacuaco – Aimila  (25-10-2011)  HT Live Heathens United – fantasmabenfica  (25-10-2011)  HT Live Swift Pancakes – FC Malcauti  (25-10-2011)  HT Live LevskiPoduene – FC Vertou Vétérans  (25-10-2011)  HT Live FC Boikovec – Aibe-Team  (25-10-2011)  HT Live RealMadrid..F..C.. – Aviosenses  (25-10-2011)  HT Live silvertiger – KLMS 76  (25-10-2011)  HT Live Iligan Raiders – FC Gdansk 2006  (26-10-2011)  HT Live RED ROBINS – FC Honky 07  (26-10-2011)  HT Live Bangkok Grass Eater – évadés  (26-10-2011)  HT Live GATAS Brilhantes FC – CF UNIAO KOŠICE  (26-10-2011)  HT Live Lodur – JP New Town  (26-10-2011)  HT Live PTŠ – Sainté FC  (26-10-2011)  HT Live Philomatiker – La Tragica  (26-10-2011)  HT Live SportulTino – Ageius Boys  (26-10-2011)  HT Live Uranium237 – Robitobifliwatüt  (26-10-2011)  HT Live FC Tsiistre – Urban Boys Bydgoszcz  (26-10-2011)  HT Live F.C. Bologna 1909 – Ausnation united  (26-10-2011)  HT Live Aurrera Arantzabela – milapolis  (26-10-2011)  HT Live wanwitzig – Fooma United F.C.  (26-10-2011)  HT Live Girgor Sliema – Amphibians F.C.  (26-10-2011)  HT Live irokezai – Greenpeace.org  (26-10-2011)  HT Live F.C. Fálkinn – Mustapekka FC  (26-10-2011)  HT Live FJT_Team – Bidoeiros.de.Baixo  (26-10-2011)  HT Live F.F.C.E. – festo82  (26-10-2011)  HT Live RAUMÜNZACH F.C. – Westland Hornets  (26-10-2011)  HT Live Foto Nandos – Joung Lions Zagreb  (26-10-2011)  HT Live MataMaus – haxeteam  (26-10-2011)  HT Live Atlético Lusitânia – Royal Antwerp 1973  (26-10-2011)  HT Live Bauger FC – MIKALOBEST  (26-10-2011)  HT Live (Los Pibes F.C) – FC Hull-City  (26-10-2011)  HT Live Ath Zamora F.C. – Only Fools & Horses  (26-10-2011)  HT Live Starmate F.C – El Zapote Mecánico  (26-10-2011)  HT Live Sifts F.C – manerosp  (26-10-2011)  HT Live FC Internazionale Betillo – Orzeł II Mysłakowice  (26-10-2011)  HT Live samcor – Husaria Wrocław  (26-10-2011)  HT Live Búfalo Futebol Clube – ASPO.  (27-10-2011)  HT Live Cual F.C. – AfricanManchester  (27-10-2011)  HT Live leones polares – Holiness Fighters FC  (27-10-2011)  HT Live vengan de a uno – SLB REDONDOS  (27-10-2011)  HT Live

Tags: