GL | Season 5

 

GOLDEN LEAGUE – Season V

 

Season 5: 348 games
Total: 1.062 games

FINAL

FC X-Team – Rochdale United 3-1 (5550578)


SEMIFINALS

Pig Hunters – Rochdale United 1-2 (498422320)
Rochdale United – Pig Hunters 3-2 (498625040)

FC X-Team – Los Mejores Fútbol Club 3-0 (498434431)
Los Mejores Fútbol Club – FC X-Team 1-2 (498642863)


QUARTERFINALS

Krosnianka Karpaty Krosno – Rochdale United 0-1 (498159142)
Rochdale United – Krosnianka Karpaty Krosno 0-0, 0-1 ET (498285778)

FC Rünenberg – Pig Hunters 2-5 (498164158)
Pig Hunters – FC Rünenberg 3-0 (498282921)

SK Brann – FC X-Team 0-2 (498187307)
FC X-Team – SK Brann 5-0 (498302767)

Los Mejores Fútbol Club – The Lost Saxons 3-0 (498174021)
The Lost Saxons – Los Mejores Fútbol Club 1-4 (498292274)


ROUND of 16

Londoner Tricolor – FC X-team 0-2 (498001870)
FC X-Team – Londoner Tricolor 4-1 (498076113)

The Lost Saxons – The Bad Bergamot Seeds 2-0 (497963344)
The Bad Bergamot Seeds – The Lost Saxons 2-0 (498043650)
The Lost Saxons – The Bad Bergamot Seeds 2-0 (5455789)

Krosnianka Karpaty Krosno – Bellevue Barrage 5-0 (497971129)
Bellevue Barrage – Krosnianka Karpaty Krosno 0-11 (498039934)

FC Rünenberg – MS Odense 6-1 (497976993)
MS Odense – FC Rünenberg 0-8 (498116870)

Rochdale United – AFC Wirschtlstand 0-1 (497953212)
AFC Wirschtlstand – Rochdale United 0-3 (498043931)

Mighty Karak Chai FC – Los Mejores Fútbol Club 0-4 (497970278)
Los Mejores Fútbol Club – Mighty Karak Chai FC 3-0 (498050938)

Pig Hunters – Warriors of Sahura 3-1 (497959736)
The Warriors of Sahura – Pig Hunters 1-3 (498081107)

SK Brann – Evil Incorporated 5-0 (497949956)
Evil Incorporated – SK Brann 0-2 (498074267)

 

Golden League – Season 5 Standings
# Team G W(ST) W(E) L(E) L(ST) PTS
1 Rochdale United 26 20 2 1 3 65
2 Londoner Tricolor 36 18 0 8 10 62
3 Bellevue Barrage 31 16 2 2 11 54
4 Evil Incorporated 27 13 4 1 9 48
5 Los Mejores Fútbol Club 27 13 3 0 11 45
6 FC Rünenberg 15 14 1 0 0 44
7 Lost Saxons 30 12 2 2 14 42
8 The Warriors of Sahura 22 12 0 2 8 38
9 Krosnianka Karpaty Krosno 17 11 1 1 4 36
10 AFC Wirschtlstand 19 12 0 0 7 36
11 FC X-team 20 11 0 3 6 36
12 SK Brann 18 11 1 0 6 35
13 Mighty Karak Chai 20 11 1 0 8 35
14 Bad Bergamot Seeds 27 9 3 1 14 34
15 MS Odense 36 9 2 3 22 34
16 Pig Hunters 13 11 0 0 2 33
17 Cabuie 15 9 1 1 4 30
18 Flaming Wodkas FC 20 7 3 1 9 28
19 Park the Bus 22 7 0 5 10 26
20 Langer House 15 6 1 1 7 21
21 Polomint 10 6 0 2 2 20
22 Horus Falcons 8 6 0 0 2 18
23 Sith Brotherhood 42 5 0 3 34 18
24 Camberwell Cobras 18 4 2 0 12 16
25 FC Tranquebar 15 5 1 0 9 16

 

December 31 – January 1
TSV Travemonster – Bengals Hattersheim 0-0, 2-3 pen. kicks (467471671)
The Londoner Tricolor – The Bad Bergamot Seeds 4-0 (467459878)
Park The Bus – Second Foundation 1-3 (467465306)
MS Odense – Raszków Revival 1-1, 2-3 pen. kicks (467461043)

January 5-7-8
Raszków Revival – MS Odense 3-7 (467602045)
Dinamo Orca – The Londoner Tricolor 3-2 (467608737)
Park The Bus – The Bad Bergamot Seeds 2-4 (467605785)
Bengals Hattersheim – TSV Travemonster 0-2 (467635143)
The Londoner Tricolor – Park The Bus 2-0 (465047645)

January 12-14-15
Raszków Revival – The Lost Saxons 1-2 extra time (467774992)
MS Odense – Second Foundation 3-1 (467744161)
Football Club Tranquebar – FC X-Team 2-5 (467744166)
SITH BROTHERHOOD – Bellevue Barrage 0-1 (467773382)
The Londoner Tricolor – KHA Rabid Rabbits 3-0 (467763043)
KHA Rabid Rabbits – Sera’s Demons 3-0 (465177187)
Rochdale United – Malcolm Mania 4-0 (465018299)

January 22
Raszków Revival – Bellevue Barrage 0-3 (467926802)
Krosnianka Karpaty – The Warriors of Sahura 3-0 (467878881)
MS Odense – The Lost Saxons 0-1 (467893712)
FC X-Team – Football Club Tranquebar 2-0 (467897214)
Mighty Karak Chai FC – Los Mejores Fútbol Club 1-2 (467893996)

January 28-29
KHA Rabid Rabbits – Football Club Tranquebar 7-3 (468040872)
Horus Falcons – FCOB Kamenice 6-5 (467996134)
Polomint – The Warriors of Sahura 3-2 (468027667)
FC X-Team – Krosnianka Karpaty Krosno 3-1 (468045929)
Mighty Karak Chai FC – The Lost Saxons 2-0 (468051204)
Second Foundation – MS Odense 0-0, 2-3 pen. kicks (468045936)
Rochdale United – Los Mejores Fútbol Club 2-0 (468033058)
The Bad Bergamot Seeds – The Londoner Tricolor 1-0 (468033086)

February 2-4-5
Krosnianka Karpaty Krosno – FC X-Team 1-0 (468173625)
The Lost Saxons – MS Odense 2-0 (468193705)
Dynamo Gurkan – Raszków Revival 0-4 (468194476)
AFC Wirschtlstand – KHA Rabid Rabbits 3-0 (468214683)
Langer House – The Bad Bergamot Seeds 4-3 (468176994)
Mighty Karak Chai FC – Camberwell Cobras 4-0 (468182930)
Football Club Tranquebar – Rochdale United 0-5 (468222581)
Bellevue Barrage – Los Mejores Fútbol Club 2-0 (468207035)
The Warriors of Sahura – Polomint 1-4 (468182940)
The Londoner Tricolor – SITH BROTHERHOOD 7-0 (465047661)

February 9-11-12
MS Odense – Football Club Tranquebar 3-9 (468302109)
FC X-Team – Los Mejores Fútbol Club 3-0 (468329579)
AFC Wirschtlstand – Polomint 0-6 (468403601)
Mighty Karak Chai FC – Krosnianka Karpaty Krosno 0-5 (468336639)
EVIL INCORPORATED – The Bad Bergamot Seeds 4-3 (468322691)
Cabuie – Langer House 6-1 (468391103)
Rochdale United – Bellevue Barrage 1-0 (468339198)
SITH BROTHERHOOD – Landa United Footbal 2-1 (468331734)
The Londoner Tricolor – The Lost Saxons 1-5 (468343347)
SITH BROTHERHOOD – Park the Bus 0-1 (465047664)

February 16-19
AFC Wirschtlstand – Raszków Revival 7-0 (468512474)
Langer House – FC X-Team 4-2 ET (468503476)
EVIL INCORPORATED – Club Atlètico River Ale 4-0 (468476368)
Queensland Krushers – Jenever FC 2-1 ET (468450246)
SITH BROTHERHOOD – The Bad Bergamot Seeds 2-5 (468474859)
The Londoner Tricolor – Second Foundation 6-0 (468524742)
Park The Bus – SITH BROTHERHOOD 6-0 (465047670)

February 19
Krosnianka Karpaty Krosno – Polomint 3-2 ET (468491590)
The Lost Saxons – Los Mejores Fútbol Club 0-3 (468534370)
MS Odense – Bellevue Barrage 0-4 (468470053)
FC Rünenberg – Football Club Tranquebar 10-0 (468481332)

February 23-27
Los Mejores Fútbol Club – Bellevue Barrage 1-0 (468651575)
Raszków Revival – EVIL INCORPORATED 1-0 (468620419)
Jenever FC – Queensland Krushers 1-0 (468632946)
AFC Wirschtlstand – Langer House 0-4 (468692772)
Football Club Tranquebar – Camberwell Cobra 2-3 (468618426)
Second Foundation – Horus Falcons 0-4 (468621130)
Pig Hunters – Krosnianka Karpaty Krosno 6-2 (468618435)
Rochdale United – KHA Rabid Rabbits 6-0 (468725537)
SITH BROTHERHOOD – The Lost Saxons 0-1 (468620425)
The Bad Bergamot Seeds – MS Odense 3-1 (468632089)
The Warriors of Sahura – FC X-Team 2-0 (468621125)
SITH BROTHERHOOD – The Londoner Tricolor 1-2 (465047671)

March 4-5
KHA Rabid Rabbits – Horus Falcons 1-5 (468746223)
Krosnianka Karpaty Krosno – Mighty Karak Chai FC 3-0 (468790484)
Raszków Revival – Klaukkala Bears 3-5 (468819475)
The Lost Saxons – Club Atlètico River Ale 3-1 (468811395)
MS Odense – EVIL INCORPORATED 2-2, 2-1 pen. kicks (468769468)
FC X-Team – The Bad Bergamot Seeds 3-1 (468745904)
AFC Wirschtlstand – Camberwell Cobras 3-1 (468813759)
Pig Hunters – Bellevue Barrage 3-1 (468769251)
SITH BROTHERHOOD – SK Brann 0-5 (468781340)
The Londoner Tricolor – Los Mejores Fútbol Club 0-0, 1-2 pen. kicks (468777340)
Rochdale United – Park The Bus 6-0 (468807576)
The Warriors of Sahura – Football Club Tranquebar 5-0 (468744350)

March 11-12
KHA Rabid Rabbits – The Lost Saxons 0-3 (468938861)
Warsaw Scousers – Los Mejores Fútbol Club 1-0 (468944486)
Raszków Revival – Rochdale United 1-5 (468938368)
MS Odense – Park The Bus 0-1 (468910749)
Dinamo Orca – Horus Falcons 1-8 (468915608)
AFC Wirschtlstand – FC X-Team 0-2 (468927905)
Football Club Tranquebar – Langer House 1-9 (468910323)
Bellevue Barrage – SITH BROTHERHOOD 0-0, 4-1 pn. kicks (468913116)
EVIL INCORPORATED – The Warriors of Sahura 0-5 (468909298)
The Bad Bergamot Seeds – Krosnianka Karpaty Krosno 0-3 (468911678)

March 16-19
Krosnianka Karpaty – Los Mejores Fútbol Club 1-2 (469077495)
The Lost Saxons – The Bad Bergamot Seeds 3-1 (469068690)
Am Monadh Royals – Klaukkala Bears 5-3 (469163211)
AFC Wirschtlstand – FC Rünenberg 2-4 (469085880)
Football Club Tranquebar – KHA Rabid Rabbits 4-1 (469052506)
Camberwell Cobras – Cabuie 0-3 (469058209)
Pig Hunters – AS Uijeongbu 07 3-7 (469080292)
Bellevue Barrage – Raszków Revival 6-0 (469087546)
Rochdale United – MS Odense 4-0 (469052448)
The Londoner Tricolor – Mighty Karak Chai FC 2-0 (469077482)
SITH BROTHERHOOD – EVIL INCORPORATED 2-1 (469057117)
The Warriors of Sahura – Super Troopers FC 1-1 (469036355)
Sera’s Demons – KHA Rabid Rabbits 0-0 (465177226)
Malcolm Mania – Rochdale United 1-3 (465018341)

March 23-24
Anstruther AFC – The Damned United 1-4 (469285483)
FC X-Team – Bellevue Barrage 0-0, 3-4 PK (469202512)
Langer House – Los Mejores Fútbol Club 0-3 (469249946)
EVIL INCORPORATED – SITH BROTHERHOOD 8-0 (469196890)
The Bad Bergamot Seed – Raszków Revival 2-2, 1-3 PK (469203385)

March 26
Park The Bus – The Londoner Tricolor 1-1 (465047686)
jove – FC Rünenberg 0-4 (469218757)
The Lost Saxons – The Warriors of Sahura 0-3 (469178028)
MS Odense – AFC Wirschtlstand 0-1 (469201371)

April 1-2
Krosnianka Karpaty Krosno – Pig Hunters 1-6 (469344008)
SK Brann – Mighty Karak Chai FC 0-5 (469350536)
Horus Falcons – KHA Rabid Rabbits 4-0 (469345582)
Polomint – FC Rünenberg 2-4 ET (469340268)
Anstruther AFC – The Damned United 0-4 (469442871)
FC X-Team – MS Odense 2-0 (469321487)
AFC Wirschtlstand – Langer House 3-0 (469373250)
NK Barcelona SB – The Warriors of Sahura 0-5 (469321977)
Cabuie – Rochdale United 1-1, 5-6 PK (469447135)
Bellevue Barrage – Camberwell Cobras 2-1 (469343378)
SITH BROTHERHOOD – Los Mejores Fútbol Club 0-4 (469350037)
The Londoner Tricolor – EVIL INCORPORATED 2-0 (469350047)

April 8-10
Los Mejores Fútbol Club – Polomint 2-1 (469543518)
Am Monadh Royals – FC Rünenberg 0-5 (469524436)
FC X-Team – EVIL INCORPORATED 3-1 (469517734)
Mighty Karak Chai FC – MS Odense 1-0 (469552213)
Cabuie – Second Foundation 3-0 (469543515)
The Londoner Tricolor – Football Club Tranquebar 0-2 (469552207)
Horus Falcons – Pig Hunters 2-4 (469517176)
Park The Bus – Bellevue Barrage 2-5 (469522202)
The Bad Bergamot Seeds – SITH BROTHERHOOD 5-0 (469522884)
The Warriors of Sahura – AFC Wirschtlstand 0-1 (469517810)

April 20-22
SITH BROTHERHOOD – Raszków Revival 0-2 (481948817)
The Londoner Tricolor – Rochdale United 0-2 (481953801)
The Bad Bergamot Seeds – Second Foundation 0-1 (481939547)
The Londoner Tricolor – Park The Bus 2-0 (479547275)

April 29-30
Raszków Revival – SITH BROTHERHOOD 2-0 (482085083)
MS Odense – The Bad Bergamot Seeds 3-0 (482065884)
Rochdale United – Anstruther AFC 10-0 (482106094)
TSV Travemonster – Bengals Hattersheim 3-1 ET (482104296)

May 6-7
Raszków Revival – The Londoner Tricolor 1-0 (482215806)
SK Brann – SITH BROTHERHOOD 6-0 (482208931)
EVIL INCORPORATED – Park The Bus 4-1 (482204745)
Rochdale United – MS Odense 4-0 (482204320)
The Bad Bergamot S – Los Mejores Fútbol Club 0-4 (482216176)

May 13-18
Dynamo Gurkan – The Lost Saxons 0-2 (479384940)
Arzt Schnell – Park Royal Rangers 5-0 (482353626)
Rising Vikings – MS Odense 0-6 (482331792)
Dynamo Gurkan – Raszków Revival 0-4 (482377526)
The Lost Saxons – SITH BROTHERHOOD 2-1 (482344256)
Cabuie – Bellevue Barrage 1-0 (482374702)
The Londoner Tricolor – Los Mejores Fútbol Club 0-0, 2-4 PK (482373154)
Club Atlètico River Ale – EVIL INCORPORATED 2-6 (482338114)
The Bad Bergamot Seeds – Rochdale United 1-4 (482351693)

May 20-25
SITH BROTHERHOOD – The Londoner Tricolor 0-2 (479547284)
Los Mejores Fútbol Club – Rochdale United 0-3 (482495408)
The Lost Saxons – Raszków Revival 0-0, 0-2 PK (482506216)
ratatoulle – MS Odense 2-7 (482470223)
Mighty Karak Chai FC – SITH BROTHERHOOD 3-1 (482471872)
Camberwell Cobras – The Londoner Tricolor 1-1, 2-1 PK (482487292)
Park The Bus – Bellevue Barrage 0-1 (482467358)
The Bad Bergamot Seed – EVIL INCORPORATED 1-3 (482470202)

May 27-29
Los Mejores Fútbol Club – Langer House 4-0 (482632969)
The Lost Saxons – Bellevue Barrage 0-1 (482614702)
Polomint – Raszków Revival 3-0 (482632969)
AFC Wirschtlstand – The Warriors of Sahura 1-3 (482599262)
Mighty Karak Chai FC – Wincobank Ironopolis 6-1 (482617828)
Camberwell Cobras – SITH BROTHERHOOD 4-0 (482603226)
Cabuie – MS Odense 3-2 ET (482620089)
Park The Bus – EVIL INCORPORATED 2-3 ET (482601047)

June 1-4
Park The Bus – SITH BROTHERHOOD 5-1 (479547295)
MS Odense – Second Foundation 7-0 (482742879)
Camberwell Cobras – Langer House 2-5 (482768518)
EVIL INCORPORATED – The Londoner Tricolor 2-0 (482756166)
Bellevue Barrage – The Lost Saxons 4-1 (482782384)
AS Uijeongbu 07 – FC X-Team 5-0 (482742043)
SITH BROTHERHOOD – FC Eduard United 2-0 (482791134)
Rochdale United – Mighty Karak Chai FC 0-2 (482743107)
FC iSoccer – The Warriors of Sahura 1-6 (482741676)

June 8-11
The Lost Saxons – Camberwell Cobras 0-1 (482909563)
MS Odense – FC Rünenberg 1-5 (482881977)
FC X-Team – Bellevue Barrage 2-1 (482901439)
AFC Wirschtlstand – Pig Hunters 0-3 (482922469)
Langer House – Mighty Karak Chai FC 1-2 (482879803)
EVIL INCORPORATED – West Bromwich Strollers 3-2 ET (482903867)
SITH BROTHERHOOD – Rochdale United 1-2 (482905026)
The Londoner Tricolor – SK Brann 1-0 (482892624)
The Warriors of Sahura – Los Mejores Fútbol Club 1-2 ET (482892626)
SITH BROTHERHOOD – Park The Bus 2-3 (479547308)

June 15-18
The Londoner Tricolor – SITH BROTHERHOOD 4-0 (479547303)
Krosnianka Karpaty Krosno – FC X-Team 8-0 (482988438)
MS Odense – Pig Hunters 0-5 (483008556)
Anstruther AFC – The Damned United 3-0 (483057373)
EVIL INCORPORATED – Mighty Karak Chai FC 0-1 (483016210)
Camberwell Cobras – Bellevue Barrage 1-2 (483040825)
SITH BROTHERHOOD – Second Foundation 3-1 (483036515)
Park The Bus – Los Mejores Fútbol Club 0-3 (483043601)
The Warriors of Sahura – SK Brann 2-3 (483014665)

June 22-25
The Lost Saxons – Dynamo Gurkan 3-0 (479384958)
Los Mejores Fútbol Club – AS Uijeongbu 07 1-2 (483161577)
The Lost Saxons – FC X-Team 0-5 (483155665)
SK Brann – Pig Hunters 1-4 (483163018)
AFC Wirschtlstand – Raszków Revival 4-1 (483177169)
Cabuie – SITH BROTHERHOOD 9-0 (483175999)
EVIL INCORPORATED – MS Odense 4-2 ET (483168833)
The Londoner Tricolor – Camberwell Cobras 0-0, 3-4 PK (483159602)
Klaukkala Bears – Krosnianka Karpaty Krosno 0-2 (483167185)

July 1-2
The Lost Saxons – SK Brann 0-2 (483282975)
MS Odense – Bellevue Barrage 0-1 (483291369)
AFC Wirschtlstand – SITH BROTHERHOOD 3-0 (483333773)
Pig Hunters – FC X-Team 6-0 (483270476)
EVIL INCORPORATED – Chelsea Duttons 3-1 (483305888)
Cabuie – The Londoner Tricolor 3-2 (483292175)
The Bad Bergamot Seeds – Langer House 1-2 (483278667)
The Warriors of Sahura – FC Rünenberg 0-4 (483278584)
The Damned United – Anstruther AFC 2-1 (483339392)
Krosnianka Karpaty Krosno – Camberwell Cobras 4-1 (483282640)
SVV Schiedam – Queensland Krushers 0-1 (483254199)

July 8
West Bromwich Strol – EVIL INCORPORATED 2-3 (483404940)
The Londoner Tricolor – The Lost Saxons 4-0 (483413052)
Rochdale United – Langer House 7-0 (483401435)

July 9-10
Los Mejores Fútbol Club – MS Odense 2-0 (483419560)
Krosnianka Karpaty – The Bad Bergamot Seeds 1-2 ET (483490976)
FC Rünenberg – SITH BROTHERHOOD 4-1 (483411949)
AFC Wirschtlstand – Polomint 2-0 (483418236)
Bellevue Barrage – Pig Hunters 1-0 (483404460)
Cabuie – SK Brann 0-1 (483497987)
Camberwell Cobras – FC X-Team 0-3 (483425037)

July 15-20
Los Mejores Fútbol Club – Pig Hunters 1-2 (483576176)
Krosnianka Karpaty Krosno – Raszków Revival 7-0 (483544275)
AFC Wirschtlstand – SK Brann 1-3 (483557775)
Langer House – MS Odense 1-3 (483563094)
EVIL INCORPORATED – manseBB 4-1 (483532651)
Camberwell Cobras – The Lost Saxons 0-1 (483577582)
SITH BROTHERHOOD – FC Rünenberg 0-2 (483531781)
Rochdale United – Bellevue Barrage 2-1 ET (483565252)
The Bad Bergamot Seeds – The Londoner Tricolor 2-0 ET (483580686)
The Warriors of Sahura – Klaukkala Bears 3-0 (483527471)
Park The Bus – The Londoner Tricolor 2-1 (479547324)

July 22-23
The Flaming Wodkas FC – The Lost Saxons 3-1 (483673145)
MS Odense – Los Mejores Fútbol Club 3-0 (483696294)
SK Brann – Camberwell Cobras 4-1 (483660801)
FC Rünenberg – EVIL INCORPORATED 6-0 (483740809)
Langer House – FC X-Team 2-2 (483665163)
Cabuie – Krosnianka Karpaty Krosno 0-2 (483821349)
Bellevue Barrage – Rochdale United 2-0 (483660321)
SITH BROTHERHOOD – Pig Hunters 0-4 (483661491)
The Warriors of Sahura – Jenever FC 0-1 (483641491)

July 26-30
Horus Falcons – Warsaw Scousers 3-0 (483825650)
Landa United Footbal – SITH BROTHERHOOD 2-1 ET (483827459)
F.C. Rapid Giuleștina – Red Divin3 2-1 (483840585)
Dinamo Orca – Club Atlètico River Ale 0-2 (483825975)
MS Odense – Football Club Tranquebar 2-2, 3-1 PK (483893069)
Langer House – Bellevue Barrage 4-2 ET (483858126)
EVIL INCORPORATED – SK Brann 2-1 (483822299)
The Warriors of Sahura – Rising Vikings 5-1 (483833120)

July 29-30
Moldy Figs – Dobrich United 1-0 (483971471)
Mighty Karak Chai FC – SK Brann 0-1 (483906587)
EVIL INCORPORATED – FC Rünenberg 1-5 (483888638)
Pig Hunters – SITH BROTHERHOOD 7-0 (483890616)
Cabuie – Camberwell Cobras 1-0 (483917720)
The Londoner Tricolor – AFC Wirschtlstand 0-1 (483960101)
The Warriors of Sahura – W.C. Brussels 3-0 (483873235)

August 2-3
Rochdale United – FC X-Team 2-0 (483985090)
SITH BROTHERHOOD – Cabuie 0-3 (484017222)
MS Odense – The Londoner Tricolor 1-2 (484005885)
Abrakadaver – v.v. BorQblow 3-1 (484395067)
Bellevue Barrage – AFC Wirschtlstand 0-1 (484019289)
Polomint – Los Mejores Fútbol Club 9-0 (484008820)
SK Brann – EVIL INCORPORATED 0-2 (483985789)
Horus Falcons – AS Uijeongbu 07 2-3 (483992870)

August 10-13
Bellevue Barrage – Sera’s Angels 0-8 (496286675)
Park The Bus – The Londoner Tricolor 0-0 (493991374)
The Lost Saxons – Dynamo Gurkan 2-2 (493827853)

August 31
The Londoner Tricolor – SITH BROTHERHOOD 4-0 (493991388)

September 2-3
MDCCCLV – SITH BROTHERHOOD 5-1 (497150723)
The Bad Bergamot See – Bellevue Barrage 0-2 (497186036)
The Warriors of Sahura – MS Odense 3-0 (497182876)

GAME 1.000
The Lost Saxons – Rochdale United 0-7 (497186430)

September 9-10
The Lost Saxons – MDCCCLV 2-1 (497316988)
Camberwell Cobras – SK Brann 0-2 (497315090)
Bellevue Barrage – MS Odense 8-0 (497313765)
The Londoner Tricolor – Rochdale United 2-1 (497318654)
SITH BROTHERHOOD – Royal Park Rangers 1-0 (497336722)
manseAA – The Warriors of Sahura 1-4 (497299615)
The Bad Bergamot Seeds – Football Club Tranquebar 4-2 ET (497313763)
Bengals Hattersheim – TSV Travemonster 5-1 (497341965)

September 16-21
Los Mejores Fútbol – Mighty Karak Chai FC 3-0 (497463396)
Jenever FC – Queensland Krushers 0-2 (497436617)
MS Odense – Rochdale United 0-5 (497431053)
SK Brann – The Londoner Tricolor 0-0, 3-2 PK (497447984)
FC Rünenberg – Bellevue Barrage 6-0 (497433804)
MDCCCLV – FC iSoccer 2-2 (497445451)
Wincobank Ironopolis – The Lost Saxons 6-1 (497441112)
The Bad Bergamot Seeds – Park The Bus 2-1 (497443841)
The Warriors of Sahura – Blue Roosters F.C. 0-2 (497435508)
Football Club Tranquebar – Mighty Karak Chai FC 1-0 (491079273)
Park The Bus – SITH BROTHERHOOD 1-1 (493991403)

September 23-28
SK Brann – Mighty Karak Chai FC 1-2 (497558143)
EVIL INCORPORATED – MS Odense 6-1 (497586225)
Camberwell Cobras – Bellevue Barrage 3-0 (497555813)
Cabuie – Los Mejores Fútbol Club 1-2 (497612241)
Wincobank Ironopolis – FC iSoccer 6-1 (497562440)
Rochdale United – SITH BROTHERHOOD 3-0 (497586368)
The Londoner Tricolor – The Lost Saxons 1-0 (497599760)
MDCCCLV – Park The Bus 0-2 (497565444)
The Bad Bergamot Seeds – FC Rünenberg 0-4 (497553235)
SITH BROTHERHOOD – Park The Bus 1-1 (493991399)
Mighty Karak Chai FC – Football Club Tranquebar 0-2 (491079276)

September 30 – October 1
Krosnianka Karpaty – Wincobank Ironopolis 4-2 (497686951)
v.v. BorQblow – Mighty Karak Chai FC 1-1, 2-3 PK (497686990)
MS Odense – Polomint 0-3 (497675611)
AFC Wirschtlstand – Los Mejores Fútbol Club 2-1 (497723482)
Bellevue Barrage – SK Brann 1-3 (497674733)
EVIL INCORPORATED – Rochdale United 2-1 ET (497678121)
Cabuie – The Lost Saxons 3-2 (497682427)
SITH BROTHERHOOD – Portuguay Thunders 0-4 (497742625)
MDCCCLV – The Bad Bergamot Seeds 2-3 (497686947)
FC iSoccer – FC Rünenberg 0-4 (497681262)

October 7-8
v.v. BorQblow – FC Rünenberg 2-5 (497803255)
The Lost Saxons – Bellevue Barrage 4-3 ET (497830547)
MS Odense – SK Brann 0-1 (497810290)
Mighty Karak Chai FC – The Damned United 3-1 (497839359)
MDCCCLV – Rabid Rabbits 1-1, 5-4 PK (497805026)
Park Royal Rangers – EVIL INCORPORATED 2-0 PK (497815423)
The Londoner Tricolor – Los Mejores Fútbol Club 2-0 (497852975)
The Bad Bergamot Seeds – Cabuie 2-1 (497864370)

 

About the Author

Born in England, reborn in Poland, living the dream on Hattrick. I am the creator of 'The Golden League', which if you don't yet know what it is... you aren't getting the best out of HT ;) I am also a board member of the HTU Managers Federation, which I heartily recommend to all HT users as an established, supportive and amazing community with huge resources to help you make a brilliant blog for your team, and to help your teams succeed. Hope to see you there.