Nové dresy

Jak bylo zmíněno v oznámení, nová sezona znamená tradičně i nové dresy. Na jejich slavnostní představení se aktivně nominoval Svatoslav Řehoř, bez pochyby největší manekýn z celého Liberty.

Tak Sváťo jak se ti líbí nová varianta dresů?
Musim říct že sou celkem pěkný. Žlutou barvu mám rád a musim říct že na ty dresy sedí. Hrozně sem se těšil jestli dojde i ke změně designu alebohužel ne.

Co říkáš na nové motto?
Já s tim souhlasim. Musíme dřít jako mančaft a na hřišti to musí bejt vidět. Nesmí tam bejt 11 hráčů ale jedna jedenáctka. To je rozdíl a to musíme mít na paměti.

Na obě sady přibyla mistrovská hvězda. Tuhle sezonu budete určitě chtít přidat další, je to tak?
Tak určitě. A krom toho k tomu budeme chtít už konečně přidat postup. Už je na čase.

Úvod sezony se však nevydařil. Ze tří zápasů získalo Liberty 4 body a od 1. místa vás dělí 5 bodů…
Úvod byl super. Porazili sme Gumídky což bylo hodně těžký a vybojovali remízu s Milanem. Bohužel sme prohráli minulej tejden a to je největší problém. Opět sme byli lepší ale prohráli.

Ano, poslední zápas v mnohém připomínal poslední ligový zápas minulé sezony. V čem se lišil a v čem naopak ne?
Lišil se v tom že sme prohráli “jenom” 2:1. Stejnej byl v tom že sme byli jasně lepší ale prostě nám to tam nepadlo. Na to teď ale musíme zapomenout a jet od začátku. Zejtra máme zápas a tam musíme zabojovat a jít zase nahoru.

Věříš, že nové dresy pomohou Liberty k postupu?
Věřim. Kdybych věděl že to pomůže budu hrát nahatej. Věřim že by to ocenili i fanynky a na naše zápasy by chodil plnej dům. Sem od přírody fešák a od tý doby co mám na břiše pekáč buchet už se můžu odhalovat uplně.

Tak hodně štěstí v nových dresech (nebo bez nich)!

About sithorin