Latest Headlines
1

Bilancování – Titul je tam!

     14 kol a jedna baráž jsou už jen pár řádkami kódu, který nikdo už nezmění. Stala se z nich historie. V následujících odstavcích shrnu jak se z mého pohledu tato sezona vydařila.

Read the rest of this entry »

2

Skalp sezony

1.FC Yellows – Redeemed Underdogs  0:2

(2. Ciping, 34. Klapka)

     Jednou za čas přijde zápas, ve kterém si všechno sedne tak, jak má. Když se k tomu ještě přidá konstanta, které mnoho lidí říká HT-random nebo Pan Random, je na světě velice příjemný výsledek a cenný skalp momentálně nejsilnějšího týmu ligy v klíčové části sezony.

Read the rest of this entry »

0

Před pátým kolem

     Další 2 týdny utekly jako voda a s nimi i další kola Beskydského poháru. V rámci skupin zbývá odehrát poslední zápasy a tak se podíváme, co zajímavého tato dvě kola přinesla.

Obsahem je krátké review obou kol, tabulky a 2 rozhovory s lídry obou skupin.

Read the rest of this entry »

0

Cenné derby

Redeemed Underdogs – FC Sefici 3:1

( 8. a 80. Tümay, 6. Gregor – 87. Groffen)

     V desátém kole na trávník Spasených duší zavítal tým z nedaleka. Tým, se kterým jsem sehrál spoustu vyrovnaných zápasů. Tým, který mě dokáže překvapit svým setupem, ikdyž si myslím, že jsem si pohlídal všechny možnosti. Tým, který letos v poháru porazil Beercelonu a jeho pouť zastavili až Rozzuření Lumíci – obhájce pohárového vítězství. Tým FC Sefici.

Read the rest of this entry »

Tags: ,
2

Dárek od soupeře

FK Hattrick Třinec – Redeemed Underdogs  0:3

(5. Tümay, 65. Steinbauer, 86. Boháček)

Dáreček, který potěší

Dáreček, který potěší

     Někdy člověk může udělat vše dobře a zápas nevyjde. Někdy zase naopak udělá vše špatně a zápas vyjde. A někdy udělá chybu z nepozornosti, která ho stojí celý zápas.

     Jak to bylo v tomto konkrétním případě – už se asi nikdy nedozvíme. Jestli Goldinho12345 nastavil střídání správně a systém to nepobral a nebo jej nastavil špatně. Jistý je jen výsledek a ten hovoří 0:3 ve prospěch hostů.

***

Read the rest of this entry »

1

Po dvou kolech

     Beskydský pohár už má za sebou první dvě kola a bitvy ve skupinách jsou v plném proudu. Poohlédněme se v krátkosti za dosavadním průběhem soutěže. Obsahem je review obou kol, tabulky jednotlivých skupin a krátké interview s organizátorem.

Read the rest of this entry »

0

Druhá nula

Arinhug – Redeemed Underdogs 0:9

( 30. a 86. Odehnal, 38. a 84. Chval, 14. Mikulášek, 29. Ramut, 41. Ciping, 59. Myšička, 78. Gregor)

     Beze zranění, bez karet, s čistým štítem a s 9 góly v síti domácích. Toť vše podstatné – žádný hattrick nepadl a ani výkon jednotlivce nebyl nijak oslnivý. Po delší době a dost možná naposledy se v základní sestavě ligového zápasu objevilo kvarteto hráčů Mikulášek, Myšička, Ramut a Frajt. První tři jmenovaní se dokonce zapsali do střelecké listiny.

Read the rest of this entry »

Tags: ,
0

Poprvé v zelených číslech

Redeemed Underdogs – Arinhug 9:0

(14. a 83. Ciping, 26. a 41. Tümay, 20. Gregor, 36. Švorc, 38. Kuzník, 51. Šlegl, 55. Seman)

     Něco málo přes 24000 spokojených fanoušků si přineslo foťáky, kamery, mobily, někteří dokonce i malířská plátna jen aby zaznamenali, jak to vypadá, když dají Underdogs gól doma. Zatím jich totiž moc v této sezoně neviděli.

Read the rest of this entry »

Tags: , ,
0

Začíná Beskydský pohár

Beskydy

Malebné prostředí Beskyd motivovalo k pojmenování turnaje

Chtěl bych přivítat všechny týmy, kteří se rozhodli zúčastnit se prvního ročníku Beskydského poháru.

Stojíme na prahu nového turnaje a uplyne přesně 8 střed než budeme znát vítěze pilotního ročníku.

Je nás přesně 12 a jsme rozděleni do dvou skupin – zelená skupina A a modrá skupina B. Vzhledem k tomu, že už všichni účastníci vypadli ze všech pohárů nedojde k nedobrovolné kontumaci a všichni tak budou mít stejnou startovní čáru. Po pěti kolech skončí zápasy ve skupinách a poté přijde nadstavba. Tabulky budou aktualizované tady na blogu i na HT konferenci v příslušném vlákně, kde je kromě jiného i textový záznam z losování skupin (odkaz).

Odkazy na rozlosování, tabulky, statistiky a pravidla turnaje jsou nahoře v menu nebo je můžete najít zde.

V případě, že byste chtěli přispět svou troškou do mlýna (tipovačka, rozhovory, statistiky, PR článek, soutěž), napište mi soukromou zprávu nebo se o to podělte na konferenci nebo v komentářích.

 

Teď už ale předám slovo hlavnímu organizátoru, kterého jsem požádal o vzkaz pro účastníky:

Read the rest of this entry »

Tags:
1

Domácí dělba bodů

Redeemed Underdogs – FK Hattrick Třinec 1:1

(16. Tümay – 25. Gleyze)

     V posledním zápase před dvoutýdenní ligovou přestávkou přijeli na návštěvu hosté z nedalekého Třince. Podle předpokladů narukovali s protiútoky a po zajímavém průběhu utkání si nakonec odvezli bod.

Read the rest of this entry »

Tags: ,