Derby pro domácí

Redeemed Underdogs – MTR 2:1

(7. Ciping, 43. Kuzník – 29. Kavourmatzis)

     Po vypadnutí z národního poháru s třetiligovými Nightmares byli fanoušci pořád dobře naladění. Přesto jich nepřišlo více než 26593. Tito viděli nakonec cennou výhru domácích.

Výkon našeho soupeře z prvního zápasu budí respekt, který mi možná trochu chyběl v prvním zápase. Hráči už dostávají individuální pokyny jak MTR přelstít.

– komentář před utkáním –

     Oproti zápasu v prvním kole soupeř nepřišel s ničím překvapivým jako byla nadstandardní záloha Draků. Víceméně mi stačilo zopakovat výkon a taktiku Hattricku Třinec a to dokonce i se stejným výsledkem. Individuální pokyny udělené hráčům měly za úkol ubránit soupeře co nejvíce a to se nakonec i povedlo. Před poločasem přišla komplikace v podobě žluté karty pro Čela (už třetí v sezoně!) a následné zranění Korýtka. Naštěstí pouze na jeden týden – přesto raději na doporučení klubového lékaře zápas s Panthery začne na lavičce náhradníků. Byron Maldonado měl najednou více místa a MTR opět mohli být nebezpeční, naštěstí z lavičky rozehřátý technik Švorc se svého úkolu zhostil na výbornou a dokonce svým výkonem zastínil i svého zkušenějšího kolegu z obrany, který má i nějaké ty vousaté zkušenosti se zápasy reprezentace – Steinbauera.

     Co se týče Hatstats, opět jsme utkání začli velmi aktivně 299 vs 273. Průměrné hodnoty pak byly 229-245.

Tags: ,

About simrohlav

Manažer týmu Redeemed Underdogs, v současnosti hrající v lize VI.353 v ČR.