Domácí dělba bodů

Redeemed Underdogs – FK Hattrick Třinec 1:1

(16. Tümay – 25. Gleyze)

     V posledním zápase před dvoutýdenní ligovou přestávkou přijeli na návštěvu hosté z nedalekého Třince. Podle předpokladů narukovali s protiútoky a po zajímavém průběhu utkání si nakonec odvezli bod.

Hráči už jsou nahecovaní na soupeře. Třinec se zatím neochvějně drží na 4.místě. Proti favoritům ligy ztratil body vždy až v závěru jinak by mohl být i výše. Bude to zajímavý zápas.

– komentář před zápasem –

     Samozřejmě s bodem nejsem spokojený :-) Pachuť z nefunkčních protiútoků proti lídrovi skupiny při dechberoucím zvládnutí této taktiky dva týdny zpátky se opět připomněla. Goldinhovi totiž přišly při nadstandardním zvládnutí hned 2. A to prosím za poločas, protože ve druhém poločase už měli Třinečtí převahu na míči, a tedy taktika byla v této fázi nefunkční. Oba góly padly slabšími útoky do silnějších obran, ale Matěj byl určitě při svém proměnění tím šťastnějším. Přeci jen proměnil útok tristním(mnohem lepším) středním útokem do nadstandardní(horší) obrany, což je 25/75 a podle skutečné pravděpodobnosti na proměnění dokonce 3/97. Ale stalo se a nahecovanost hráčů tak nakonec stačila jen na bod, který je rozhodně lepší než mít bodů 0.

     Zbývá jen dodat, že na začátku zápasu bylo HS 291 vs 248 a tým se musí důkladně připravit na odvetný zápas za 3 týdny.

Tags: ,

About simrohlav

Manažer týmu Redeemed Underdogs, v současnosti hrající v lize VI.353 v ČR.