Začíná Beskydský pohár

Beskydy

Malebné prostředí Beskyd motivovalo k pojmenování turnaje

Chtěl bych přivítat všechny týmy, kteří se rozhodli zúčastnit se prvního ročníku Beskydského poháru.

Stojíme na prahu nového turnaje a uplyne přesně 8 střed než budeme znát vítěze pilotního ročníku.

Je nás přesně 12 a jsme rozděleni do dvou skupin – zelená skupina A a modrá skupina B. Vzhledem k tomu, že už všichni účastníci vypadli ze všech pohárů nedojde k nedobrovolné kontumaci a všichni tak budou mít stejnou startovní čáru. Po pěti kolech skončí zápasy ve skupinách a poté přijde nadstavba. Tabulky budou aktualizované tady na blogu i na HT konferenci v příslušném vlákně, kde je kromě jiného i textový záznam z losování skupin (odkaz).

Odkazy na rozlosování, tabulky, statistiky a pravidla turnaje jsou nahoře v menu nebo je můžete najít zde.

V případě, že byste chtěli přispět svou troškou do mlýna (tipovačka, rozhovory, statistiky, PR článek, soutěž), napište mi soukromou zprávu nebo se o to podělte na konferenci nebo v komentářích.

 

Teď už ale předám slovo hlavnímu organizátoru, kterého jsem požádal o vzkaz pro účastníky:

Co jim chci vzkázat?…
že je vítám u 1. ročníku Beskydského poháru a osobně doufám, že vše proběhne podle pravidel tak jak má, společně ať si tento turnaj užijeme a doufám, že bude tento turnaj zájem i v příštích sezonách…že tuto sezonu to nakonec s tipovačkou nevyšlo, ale v příštích letech se budeme snažit aby se to napravilo…že přeju všem hodně štěstí a ať vyhraje ten…nejšťastnější 😀

Goldinho12345, hlavní organizátor turnaje

Tags:

About simrohlav

Manažer týmu Redeemed Underdogs, v současnosti hrající v lize VI.353 v ČR.