Dárek od soupeře

FK Hattrick Třinec – Redeemed Underdogs  0:3

(5. Tümay, 65. Steinbauer, 86. Boháček)

Dáreček, který potěší

Někdy člověk může udělat vše dobře a zápas nevyjde. Někdy zase naopak udělá vše špatně a zápas vyjde. A někdy udělá chybu z nepozornosti, která ho stojí celý zápas.

Jak to bylo v tomto konkrétním případě – už se asi nikdy nedozvíme. Jestli Goldinho12345 nastavil střídání správně a systém to nepobral a nebo jej nastavil špatně. Jistý je jen výsledek a ten hovoří 0:3 ve prospěch hostů.

***

Naše poslední dva zápasy skončily remízou. Je to sice hezký zvyk, ale občas je třeba zvyky porušit.

– komentář před zápasem –

Komentář před zápasem i tip v tipovačce korelovaly s mou představou o zápase. Vyhrát jsem samozřejmě chtěl a taky porážka Draků se mi zamlouvala. Toto kolo obecně jsem tipnul velice dobře – dva přesné výsledky, jeden rozdíl a správně uhodnutý vítěz celkem znamenají 15 bodů do tipovačky – paráda. Na pronásledovatele mám náskok 12 respektive 14 bodů, ale je ještě 5 kol před námi. Stát se může ledasco.

V tomto zápase bylo pár klíčových momentů. První minuta a střídání domácích k nim určitě patří. Co se tady odehrálo už nikdo nezjistí. Přikláním se asi spíše k verzi, že Goldinho špatně nastavil šoupátko, protože i neobvyklé jevy, co se staly mi v zápasech, jsem zpětně uznal za své chyby. Je tedy možné, že nastavoval 74.minutu, jak tvrdil v chatu, ale trochu mu zblbla myš a neodklikla, a tak posuvník lítal furt doleva nebo doprava.

Druhým klíčovým momentem bylo, že při vyrovnaném držení míče přišly standardky. Prokousat se přes pevnou třineckou obranu je totiž docela oříšek, proto se přímáky dvojice Tümay – Steinbauer hodily jako sůl.

Třetím klíčovým bodem považuji 2 střídání, která posílila pravou obranu a taky trochu zpomalila propad v záloze, což vedlo ke šťastnému gólu v 86.minutě.

Dodám ještě úvodní HS, které činily 277 vs 296. Bodový zisk chci samozřejmě potvrdit i v následujícím utkání doma proti FC Sefici. Doufám, že tančící fanoušci se z ulic přesunou na ochozy a zaplní je tak do posledního místa.