Beskydská tipovačka – 5.kolo

Pátému kolu odzvonilo.

Skupinová fáze se neodvratným tempem řítí do svého finiše a o postupujích do Play-Off je už většinou rozhodnuto. Jedinými neznámými zůstávají pozice ve skupině A a kdo postoupí ze skupiny D. Co se týče tipování, musím nahlásit ztrátu. Tentokrát pouhá osmička tipujících odeslala své tipy. Manažer Liverpoolu DidLFC už možná podlehl pocitu malomyslnosti, že několikabodovou ztrátu už nedostihne a toto kolo neodeslal. Škoda.

Opět mám k dispozici nějaké vizuální pomůcky toho, jak jste tipovali. Pojďme se na ně mrknout.


Skupina A

FC Horní Datyně vs FK Hattrick Třinec 2:0  správný tip 1

A

Skupina B

FK Dragon Dačice vs Liverpool FC est.1892 3:0 správný tip 1

B

Skupina C

Walachian Skaters vs Redeemed Underdogs 1:3 správný tip 2

C

Skupina D

Legendary Penguin Ham vs Framoz Rousínov 0:3 správný tip 2

D

 

Při pohledu na koláčové grafy jednotlivých odpovědí jdou vidět jasné preference jednotlivých zápasů. A skutečně se prognózy povětšinou naplnily. Největším překvapením byl už tradičně zápas Déčka. Tam to prostě padá jak se HT engine vyspí :-) Tento úspěch Rousínova správně tipoval pouze simrohlav. Podařilo se mu tedy získat bonusový bod za 4 správné odpovědi? Ne. Skopal zápas Dačic s Liverpoolem a tak odchází se 3 body.

Stejně jako minulé kolo, ani teď nikdo nezískal bonusový bod. V čele se tak stále drží filipek28, ale má už jen jednobodový náskok na svého pronásledovatele. Ze skupinky, kteří se snaží dotáhnout a mají na první místo deficit 3 bodů, odpadl Tux, který získal toto kolo pouze 2 body. Na to, kdo jak tipoval, se můžete podívat zde.

Pořadí po 5 kolech

# přezdívka bodů
1. filipek28 14
2. Goldinho12345 13
3.-4. kladivecko 11
3.-4. simrohlav 11
5.-6. Tux 10
5.-6. Capri Sonne 10
7.-8. Introvert 8
7.-8. Selly8 8
9. DidLFC 2
10. dragon64 0

Ve šestém kole tipujeme na tyto zápasy:

Skupina A
FK Hattrick Třinec : MTR
Rivalství těchto klubů sahá daleko za hranice ligy a Hattricku. V tomto bratrovražedném souboji půjde hlavně o čest a Goldwy má navíc Goldinhovi co vracet.

Skupina A
Hradní Páni : FC Horní Datyně
Oba mají jistotu postupu. Už o nic nejde. Omyl! Vítěz se totiž vyhne čtvrtfinálovému souboji s Dačicemi. Pomyslný nůž na krku tak mají hosté, kteří musí brát 3 body jinak se musí připravovat na Dračí atmosféru.

Skupina D
FC Šefici : Legendary Penguin Ham
Domácím k jistotě postupu stačí jakkoli bodovat. Tučňáci se ale určitě nebudou šetřit a pokusí se rozloučit s tímto ročníkem vítězně.

Skupina D
Framoz Rousínov : SK Spartak Sezimovo Ústí
Framoz má téměř jistotu postupu. Téměř. Pakliže prohraje, bude muset spoléhat na kladiveckovu partu, že dokáže Šefiky porazit.

About simrohlav

Manažer týmu Redeemed Underdogs, v současnosti hrající v lize VI.353 v ČR.