Beskydská tipovačka – Čtvrtfinále

Po skupinové fázi byly na pořadu dne zápasy pravdy, do kterých se probojovala 8 nejlepších (nejšťastnějších) týmů. Stejně jako v minulém kole i teď tipovalo 6 manažerů.

Zápasy byly vskutku zajímavé a i na tipech to bylo znát. Majoritu sice tvořily jedničky, což se dalo předpokládat vzhledem k tomu, že šlo o vítěze svých skupin, ale našli se i takoví, kteří tipovali jiný výsledek.

Už v prvních minutách bylo jasné, že v zápasech nebude o napětí nouze. V zápase Datyní s Liverpoolem hrály prim obrany – to se předpokládalo. Šéfové a Underdogs přijeli na hřiště svých soupeřů řádně nahecovaní a měli v prvních poločasech navrch. Zatímco prvně jmenovaní zápas dotáhli do zdárného konce, Underdogs podlehli Rousínovu, který tak dále zůstává na vítězné vlně. Dačice neprojevily špetku slitování nad Hradňáky a předvedli nejvyšší výkon v dosavadním průběhu soutěže. Vzduchem voněly sádry a viděli jsme první 2 přímé červené karty. No schválně – čekali jste to?

CF4

Jedním pohledem na grafy můžeme vidět, že nikdo netipoval správně zápas mezi Kročehlavami a Šéfy. Tedy nikdo nemůže odejít s bonusovým bodem. Tříbodový zisk si tedy odnáší vedoucí trio, které zvýšilo svůj náskok na své pronásledovatele. Nejhůře jsem opět tipoval já a odnáším si pouhý 1 bod. Však se podívejte sami zde.

Do konce tipovačky zbývají poslední 2 kola tedy maximálně je možno získat 10b. Podaří se filipkovi28 udržet svůj vypracovaný náskok?

10. dragon64 0

V semifinále budeme tipovat jaké bude skóre po obou poločasech obou hraných zápasů. Př: zápas skončí 2:3 (0:2). Správný tip je 2 a 2, ikdyž druhý poločas vyhrál domácí tým 2:1.

SEMIFINÁLE 1
FC Horní Datyně : FC Šefici
Šéfové překvapili ve čtvrtfinále do té doby suverénní Kročehlavy a zaslouženě postoupili do semifinálových bojů. Tam se probojovaly i Datyně, které jako jediní z postupivších nemají zkušenost ze semifinálovým zápasem v poháru. Jak dopadnou poločasy?

SEMIFINÁLE 2
FK Dragon Dačice : Framoz Rousínov
Píše se takový minipříběh. Dragon má sérii 6 vítězných zápasů. Framoz jen o jedno vítězství méně. Jedna z těchto úctyhodných sérií skončí právě teď v semifinále. Podaří se Rousínovu oplatit Dačicím porážku z loňského finále? A jaké bude přestávkové intermezzo?