Beskydská tipovačka – Semifinále

Máme po semifinálových zápasech, které nepřinesly žádná překvapení. Alespoň podle síly týmů a jejich dosavadních poutí turnajem. Jak se s tím vypořádala šestice tipujících manažerů?

Očekávám, že finálové kolo bude pořádně napínavé. Teď se ale vrhněme na tradiční grafy.

V prvním zápase, konaného mimo hranice státu, držely pevně otěže Datyně, které získaly rozhodující náskok už v prvním poločase. Druhý zápas přinesl větší drama. První poločas byl jasně v režii Dačic. Série zranění a červená karta ale znamenaly dramatizaci a až do poslední minuty nastavení si Dragon64 nemohl být jistý tím, že odejde jako vítěz. Nakonec to ovšem stačilo a utká se ve finále s Capri_Sonnem.

Semifinále 1 – 1.poločas

FC Horní Datyně vs FC Šefici 2:0 správný tip 1

SF1

 

Semifinále 1 – 2.poločas

FC Horní Datyně vs FC Šefici 3:1 správný tip 1

SF2

 

Semifinále 2 – 1.poločas

FK Dragon Dačice vs Framoz Rousínov 3:1 správný tip 1

SF3

 

Semifinále 2 – 2.poločas

FK Dragon Dačice vs Framoz Rousínov 4:3 správný tip 1

 

SF4

 

Klíčovým tipem tohoto kola se stal první poločas zápasu Datyně – Šéfové. Téměř všichni jsme unisono tipovali remízu. Datyně ovšem dokázaly tento poločas vyhrát a jejich manažer, Capri_Sonne, to správně odhadl. Jako jediný tak získal bod a protože i ostatní tipy trefil přesně, získává už potřetí(!) bonusový bod. Většina pak získala po 3 bodech, jen Tux věřil ve vítězství Framozu a bere body 2. Však se podívejte sami zde.

Před posledním kolem tipovačky má nejblíže k vítězství Capri_Sonne a filipek28, kteří mají shodně 23 bodů. Teoreticky může vyhrát Goldinho12345 a i Kladivecko může dorovnat bodový zisk. Kdo nakonec vyhraje?

Pořadí po semifinále

# přezdívka bodů
1.-2. Capri_Sonne 23
1.-2. filipek28 23
3. Goldinho12345 21
4. kladivecko 18
5.-6. Tux 16
5.-6. simrohlav 16
7.-8. Introvert 8
7.-8. Selly8 8
9. DidLFC 2
10. dragon64 0

Ve finále a v zápase o 3. místo budeme tipovat jaké bude skóre po obou poločasech obou hraných zápasů. Př: zápas skončí 2:3 (0:2). Správný tip je 2 a 2, ikdyž druhý poločas vyhrál domácí tým 2:1. Pokud po 90 minutách skoční zápas nerozhodně a bude se prodlužovat, je správný tip × .

FINÁLE
FC Horní Datyně vs FK Dragon Dačice
Nováček versus obhájce. Týmy hrající nejvyšší hatsats turnajě zaslouženě došly až do finále. Vítěz ale může být jen jeden.

O 3. MÍSTO
FC Šefici vs Framoz Rousínov
Šefici vs Framoz, dějství páté. Prozatimní bilance na turnaji mezi těmito 2 celky je 0 – 1 – 3. 

About simrohlav

Manažer týmu Redeemed Underdogs, v současnosti hrající v lize VI.353 v ČR.