Na slovíčko s… Organizátory

Za každou organizovanou akcí stojí nějaký organizátor. Beskydský pohár není výjimkou. V našem týmu jsme tři. Po skončení tedy se nabízí zeptat se těch zbylých dvou na pár otázek.

Napsal jsem oběma ve stejnou dobu různou sadu otázek a oni během pár chvil odpověděli. Jako první přišla zpráva s adresátem Goldinho12345. Krátký rozhovor s autorem pravidelných pozápasových review na konferencích tedy následuje.

simrohlav: Čeho si nejvíce vážíš na tomto ročníku?

Goldinho12345: Nejvíce asi toho, že oproti minulému ročníku byl zájem o Beskydský pohár od více manažerů, kteří byli aktivnější, co se týče komunikace na konferenci, v tipovačce, která byla pro účastníky úplně něco nového a přesto mnoho manažerů zaujala.

s: V čem bys viděl největší rozdíl oproti prvnímu ročníku?

G: Jak jsem již psal hlavně v komunikaci. Bez ní by totiž neměl Beskyďák skoro žádný náboj. K tomuhle nemůžeš účastníky nikterak “dokopat”. Musí se zajímat sami, podělit se o své postřehy, vyhecovat své soupeře nebo se podělit o své tipy v tipovačce. A já jsem moc rád, že se právě tohle dělo :). Neříkám, že 1. ročník byl nějak mrtvý, to vůbec, ale v minulém ročníku bylo pár mezer v organizaci, manažeři tomu turnaji ještě nedávali takovou váhu jako nyní a proběhlo navíc mnoho kontumací, a to si myslím pilotnímu ročníku ubralo.

s: Jakou máš představu o budoucím ročníku?

G: Doufám, že následující ročník proběhne minimálně tak dobře, jako tento. Určitou zásluhu na tom mají sponzoři, kteří díky svým darům určitě namotivovali zúčastněné týmy. Tímto bych jim chtěl mockrát poděkovat za pěkné ceny :). Doufám tedy, že v budoucím ročníku se bude opět o co hrát a že bude stále o turnaj zájem.

s: Máš rád slovo ročník?

G: Vzhledem k tomu, že ho dost často používám, mi toto slovo nevadí :).

s: Jaké výzvy před tebou na Hattricku stojí v blízké budoucnosti?

G: Tohle je perfektně načasovaná otázka :D. Normálně bych na ni neměl co odpovědět, jenže teď k ní mám co říct. Od doby, co jsem s tímto klubem na Hattricku, jsem dobrovolně hrál v zaplněných aktivních šestých ligách, kde šlo hlavně o komunikaci a zábavu ze hry. Teď o sezónní přestávce jsme se v lize domluvili, že je načase, aby šel každý tým vlastní cestou. Tudíž hodlám po skončení nové sezony postoupit do pětky, kde se následně budu chtít udržet. Z dlouhodobého hlediska mám za cíl dovést svého odchovance Karla “Legendu” Tomiho (429853068) do národního týmu. Snad se mi to povede a jednou se dočkám, že se stane legendou i v dresu nároďáku :D.


 

O 3 minuty později pak zaslal své odpovědi filipek28. Častý přispěvovatel na konferenci během zápasů a verbíř teď dostává svých pár minut slávy.

s: Jak jsi spokojený s druhým ročníkem?

filipek28: I když jsem skončil už podruhé na nepopulární bramboře, tak musím hodnotit tento ročník jako úspěšný. Byli jsme nalosování až do posledního čtvrtého koše. A i když jsme byli ve skupině papírově tedy nejslabší, tak se nám podařilo postoupit ze skupiny (a to nám ještě první příčka utekla jen o vzájemný zápas). Po postupu ze skupiny jsme měli splněný cíl, který jsme si vyznačili, takže postup přes Kročehlavy byl už nad plán. Ale nejvíce mi udělalo radost právě to jakým stylem jsem Kročehlavy porazil.

No a když to vezmu z té organizační stránky, tak tento ročník byl mnohem povedenější než předchozí. Téměř žádné kontumace. Manažeři se docela zapojovali do konference a taky do tipovačky. Takže já jsem hodně spokojený.

s: Co bys vzkázal svému rivalovi z Rousínova?

f: Nejprve mě nic nenapadalo, potom se dostavil vztek a zoufalství a nakonec s chladnou hlavou chci říct, že je Framoz prostě lepší než já a ty zápasy, které jsem prohrál, byly zasloužené. Také věřím, že Framoz bude hrát pohár i příští ročník a věřím, že budu mít štěstí a na Framoz už nenarazím.😀😁

s: Koho by sis přál vidět v příštím ročníku jako účastníka?

f: Byl bych rád, kdyby se účastnil nějaký známý a slavný klub (někdo jako Kročehlavy 😀), aby pohár získal větší věhlas, ale takových není moc v 5. natož v 6. lize.

s: Čeho bys chtěl v nejbližších sezonách dosáhnout?

f: Tak určitě postoupit do 5 ligy. Už sem požádal vedení ligy o přestup mezi ligu plnou botů, takže by to neměl být problém. A v dalších sezónách se udržet a hrát na špici 5 ligy. No a samozřejmě by mi nevadilo, kdyby se zadařilo i v Beskydském poháru a skončili jsme někde na stupních vítězů. Brambory mi sice chutnají, ale už jich mám dost.😀 Dále bych chtěl, aby můj odchovanec si mohl zahrát za U20 na MS. Kvůli němu obětuji veškerý trénink a rád bych ho viděl se prohánět v dresu repre.


 

Kolegům organizátorům děkuji za jejich odpovědi a přeji jim splnění jejich ligových ambic i cílů s Tomim a Sehnálkem. Také jim patří velký dík za vzornou spolupráci při přípravách a vedení turnaje.

Jak už oba zmínili, taky mě se tento ročník líbil. A to hlavně kvůli Vám účastníkům! Svou aktivní účastí nejen na konferenci, ale také v zápasových vyjádřeních, soukromých zprávách, včasných posílání výzev a tipů do tipovačky jste tento ročník udělali, takový jaký byl. Nemuseli jsme řešit kontumace a vše se podařilo domluvit včas.

Osobně mám radost z toho jak fungovala tipovačka. Alespoň jednou se zapojila nadpoloviční většina a 6 pravidelných tipérů považuji za úspěch.

 

Doufám, že se s vámi setkáme i příští ročník, který určitě budeme otevírat, tak sledujte českou národní konferenci 😉

About simrohlav

Manažer týmu Redeemed Underdogs, v současnosti hrající v lize VI.353 v ČR.