Beskydská tipovačka – 2.kolo

Doprovodný program k rozběhnutému poháru pokračoval ve středu svým druhým kolem. V něm se našlo přesně 11 lidí, kteří odeslali své tipy před uzávěrkou.

Ve druhém kole jsme viděli o 2 zápasy více, padlo taky více gólů (72). Žlutých karet padlo o 4 méně – 15 oproti 19, červených naopak o 3 více a všechny to byly přímé červené (celkem 5). Stejně jako v prvním kole se vyhly zápasům remízy. V zápasech tipovačky ve skupinách A, D, F a G jsme pak byli svědky jednoho dramatu, zbylá tři utkání skončila jasným výsledkem.

Skupina A

SK Spartak Sezimovo Ústí vs Lucni Kviti  5:4 správný tip 1

1

Skupina D

 TJ Sokol Ublo vs Walachian Skaters 0:4 správný tip 2

 

2

Skupina F

FC Horní Datyně vs FC Gunners Vlašim 3:0 správný tip 1

3

Skupina G

Framoz Rousínov vs Liverpool FC est. 1892 4:1 správný tip 1

4

 


První tipovaný zápas měl být podle hlasu veřejnosti jednoznačnou záležitostí. Hrálo se ale až do posledního hvizdu a domácí Sezimovo Ústí nakonec uhájilo jednogólový náskok. Jediným, kdo tak nezískal bod z tohoto zápasu, byl svobodak80. Tomu se toto kolo moc nepovedlo se zápisem 1 bodu do tabulky, ale rozhodně nebyl jediným.

Ve druhém zápasu se utkal Selly s Kubajzem na jeho hřišti a odváží si domů plný počet bodů. Pouze čtyřka tipujících věřila hostujícím Walachům. Na remízu vsadili DidLFC a Tux. Pokud by zápas opravdu skončil remízou, byl by to právě Tux, kdo by získal bonusový bod.

Ve třetím zápase opět majorita tipujících neměla dobrou ruku. Vlašimští nechali ostré náboje do svých kanónů doma a proti dobře namíchanému Datyňskému betonu se neměli šanci prosadit. Správně na domácí vsadili např kladivecko nebo dan1893.

Poslední zápas pak přinesl většině tipujících bod.

Bonusový bod za toto kolo si odnáší hned 2 manažeři – Capri_Sonne a filipek28. Oba se tak vyhoupli na první místo, gratuluji. Kromě již zmíněného svobodaka se toto kolo nepovedlo ani Lajkovi78 a vítězi prvního kola goldinhovi – všichni si připsali pouhý bod. 2 správné tipy pak znamenají 2 body pro Alfonse99 a DidLFC. Po nepovedeném prvním kole se tentokrát nezapojil lf123. Pevně doufám, že to je jen dočasná absence :-) A pro ty, kteří se ještě nezapojili, tak platí to, že nikdy není pozdě se přidat 😉

Pořadí po 2.kole

1.-2. Capri_Sonne 8
1.-2. filipek28 8
3.-5. Goldinho12345 6
3.-5. kladivecko 6
3.-5. simrohlav 6
6.-8. dan1893 5
6.-8. DidLFC 5
6.-8. Tux 5
9.-11. Alfons99 4
9.-11. Lajka78 4
9.-11. svobodak80 4
12. lf123 1

Ve třetím kole budeme tipovat zápasy skupin C, D, E a H.

Skupina C
FC Šefici : AC Sparta Navrc
Oba soupeři mají stejnou bilanci prohra-vítězství. Kdo převáží misky vah na svou stranu?

Skupina D
Walachian Skaters : fcchoteč
V porovnání Hatstats to bylo ve druhém kole 152 v 151. Budeme svědky vyrovnaného utkání nebo bude mít utkání mezi manažery Selly8 a fcchotec jednoznačný průběh?

Skupina E
FCP Palíno : FK Hattrick Třinec
Hráči týmu FCP Palíno vstupují do beskydského poháru po svém pohárovém tažení. Jakou nasadí sestavu? A bude to na rozjeté Třinečáky stačit?

Skupina H
BOFC 1922 : FC Jídelna ZŠ Květnového vítězství
Oba soupeři už mají za sebou zkušenost zápasu s Dragonem a oba z toho vyšli podobně. Jak ale dopadne jejich vzájemný zápas?

 

 

About simrohlav

Manažer týmu Redeemed Underdogs, v současnosti hrající v lize VI.353 v ČR.