Beskydská tipovačka – 3.kolo

Stejná partička tipujících jako před týdnem zaslala své tipy i toto kolo. Bohužel to nevypadá, že by se někdo nový chtěl přidat a manažer týmu z rozkvetlé louky po nezdaru v prvním kole zřejmě přehodnotil své životní priority.

Předně musím opět zpytovat svědomí, že jsem si nepohlídal první tipovaný zápas, kde jsem zaměnil soupeře. Pevně doufám, že to ale nemělo vliv na výsledky tipovačky.  Ono taky se nikdo neohlásil :-)

Statistiky kola

Rozhodl jsem se v krátkosti statisticky shrnout každé kolo. Jisté náznaky už byly minulý článek, ale teď tomu dám korunu 😀

Ve třetím kole se odehrálo 15 zápasů, na které přišlo dohromady 24 893 diváků (1659 diváků na zápas). Nejmenší návštěva byla k vidění na stadionu Skate park ve vlastnictví Walachů, kde přišlo 1216 platících. Magnetem kola byl pak zápas Kročehlav a Legendárních Tučňáků, kde vítězství hostů vidělo 1952 duší. Branek padlo požehnaně, celkem 75 a vstřelilo je 60 střelců – to dělá 5 gólů na zápas. V Sezimově Ústí byl k vidění hattrick Byrona Maldonada, hráče MTR. Je to druhý hattrick v soutěži – prvním se zaskvěl Raymond Niebisch ve druhém kole, kterým hráč Hattricku Třinec sestřelil Lemmie. Toto kolo byla taky vidět ostřejší hra, kdy každý zápas viděl průměrně 1,87 karty – 26 žlutých a 2 červené. Viděli jsme první remízu, 80% zápasů skončilo vítězstvím domácích (12) a ve dvou případech se radovali hosté (13%). Toto rozdělení odpovídá i výkonům, průměrně domácí dosáhli na 243 HS a hosté to zaokrouhlili na 200.

Skupina C

FC Šefici vs AC Sparta Navrc 3:5* správný tip 2

*Ve skutečnosti zápas AC Sparta Navrc vs FC Šefici 5:3

Skupina D

 Walachian Skaters vs fcchoteč 5:1 správný tip 1

 

Skupina E

 ECP Palíno vs FK Hattrick Třinec 3:1 správný tip 1

Skupina H

BOFC 1922 vs FC Jídelna ZŠ Květnového vítězství 7:0 správný tip 1

 


Na vítězství Šéfů a BOFC vsadila drtivá většina. Zatímco Jídelna svůj zápas opravdu prohrála, Sparta dokázala své soupeře přehrát a zvítězit. Správně na oba tyto zápasy tipovali pouze dan1893 a Lajka87. Naopak Capri_Sonne si neodnáší z tohoto dvojzápasu ani bod. Zbytek pole bere bod jeden.

Zápas Walachů s fcchoteč přinesl šest gólů, které většinou padly do hostující branky. 8 správných tipů, pouze DidLFC a Alfons99 věřili v remízu a Lajka87 vsadil na hosty, tím ztratil nárok na bonusový bod.

Jako jediný adept tedy zůstal dan, který tipl vítězství Třince. Zpočátku byli Slezané lepším týmem a očekávalo se, že se to projeví i ve skóre. Poločasová remíza 1:1 dávala naději oběma mužstvům. Pak přišla pětiminutovka hrůzy pro goldinha, kdy nejprve inkasoval gól a pak se v rychlém sledu vykartovali 2 hráči. V devíti hráčích pak už se na odpor nezmohl a FCP Palíno tak, při svém prvním zápase v beskyďáku po předešlém vyřazení z poháru Slezské orlice, zvítězil.

3 body do tabulky si tak připsala pětice tipujících, kromě již zmíněných dana a Lajky to byla taky trojice stejně tipujících – kladivecko, simrohlav, svobodak80. Nejméně se dařilo Alfonsovi99 s jedním bodem. Zbytek má body 2.

Na čele pořadí zůstává stejná dvojice. Jejich náskok se ale ztenčil na 1 bod. Ještě ale máme před sebou 7 kol tipovačky, a tak se pořadí ještě může radikálně promíchat.

Pořadí po 3.kole

# přezdívka bodů
1.-2. Capri_Sonne 10
1.-2. filipek28 10
3.-4. kladivecko 9
3.-4. simrohlav 9
5.-6. dan1893 8
5.-6. Goldinho12345 8
7.-10. DidLFC 7
7.-10. Lajka78 7
7.-10. svobodak80 7
7.-10. Tux 7
11. Alfons99 5
12. lf123 1

 

Ve čtvrtém kole budeme tipovat zápasy skupin A, B, F a G.

Skupina A
MTR : SK Spartak Sezimovo Ústí
První zápas mezi těmito soupeři znamenal úpornou bitvu, kde ani náskok 2 branek Sezimovu Ústí nestačil a nakonec utkání prohrál. Určitě bude chtít MTR porážku oplatit.

Skupina B
Legendary Penguin Ham : RH Kročehlavy
Mnozí se podivovali Tučňákům jak zabojovali a z Kladna si odvezli 3 body. Podaří se jim bodový zisk potvrdit i na domácím hřišti?

Skupina F
FC Gunners Vlašim : FC Bivoj
Bivoj se třemi výhrami vede skupinu F. Před sebou ale má odvetný zápas s kanonýry, kteří se určitě budou chtít porvat o postup do Play-Off a oplatit soupeři porážku.

Skupina G
Liverpool FC est. 1892 : AC Electroshock Team
Liverpool předvedl bojovný výkon ze zajištěné obrany, ale přesto 2 góly v jeho síti znamenaly výhru Electroshocku. Všichni ale víme, že na Anfieldu je magická atmosféra, kde je možné všechno. Pomůže domácím?

 

About simrohlav

Manažer týmu Redeemed Underdogs, v současnosti hrající v lize VI.353 v ČR.