Beskydský pohár

Nacházíš se na stánce věnované turnaji Beskydský pohár. Jedná se o turnaj na bázi organizovaných přátelských zápasů, který organizují manažeři z ligy VI.944.

Zde najdete link na konferenci turnaje.

 

“Skvělá a jednoduchá koncepce turnaje na druhou půlku sezony, kterého se může účastnit každý pětiligista nebo šestiligista. Věřím, že si na české HT scéně vybuduje pověst tradičního turnaje po vzoru GBook2 cupu, Poháru Jihlavských bobrů, Poděbradského poháru nebo L.P.S.A. cupu, který jako jediný z uvedených stále probíhá svým 29.ročníkem.”

-simrohlav-

     Turnaj je určený pro aktivní manažery z V. a VI. lig, kteří chtějí vyplnit přátelákovou část sezony smysluplně. Taky je třeba mít chuť zahrát si nějaký ten menší pralesní turnaj, ve kterém jde hlavně o zábavu ze hry :-)

     S nápadem zorganizovat turnaj podobného formátu přišel manažer filipek28 a společně s manažerem Goldinho12345 dali hlavy dohromady a vymysleli koncept, pravidla a další organizační věci.

Základní informace

Počet účastníků: 12

Počet skupin: 2 po 6 týmech

Forma: přátelské zápasy

Pravidla: klasická (pakliže se dohodnete na pohárových pravidlech, počítá se výsledek po normální hrací době)

Zápisné: není

Začátek turnaje: po 7.ligovém kole

Termín přihlášek: do druhého ligového kola

Výhra: 10 kreditů pro vítěze (je-li ochota přidat nějakou jinou cenu, kontaktujte někoho z organizátorů)

Pravidla

     V rámci dvou šestičlenných skupin se odehraje 5 kol. 4 nejlepší týmy z obou skupin postupují do play off, kde se utkají následovně 1A vs 4B, 2A vs 3B, 3A vs 2B a 4A vs 1B. O pořadí ve skupině rozhodují tato kritéria (v pořadí důležitosti): body, vzájemný zápas, skóre, počet vstřelených branek, počet zápasů na hřišti soupeře a los.

     Pokud tým v době konání turnaje ještě hraje některý z pohárových zápasů, kontumačně prohrává 3:0 a soupeř si může domluvit na toto kolo klasický přátelák. Stejně tak pakliže vyzvaný nepřijme pozvánku na zápas a druhý tým prokáže, že pozvánku odeslal. Čas na domluvení zápasu je úterý 12:00. Pokud do této doby soupeř nepřijme výzvu, kontumačně prohrává a vyzývající tým si může domluvit klasický přátelák.

Hlavní organizátor si vyhrazuje právo na změny pravidel.

Probíhající ročník – odkaz

About the Author

Manažer týmu Redeemed Underdogs, v současnosti hrající v lize VI.944 v ČR.