Beskydský pohár

Nacházíš se na stránce věnované turnaji Beskydský pohár. Jedná se o turnaj na bázi organizovaných přátelských zápasů, který organizují manažeři z ligy VI.944.

Zde najdete link na konferenci turnaje aktuálního ročníku.

 

“Skvělá a jednoduchá koncepce turnaje na druhou půlku sezony, kterého se může účastnit každý pětiligista nebo šestiligista. Věřím, že si na české HT scéně vybuduje pověst tradičního turnaje po vzoru GBook2 cupu, Poháru Jihlavských bobrů, Poděbradského poháru nebo L.P.S.A. cupu, který jako jediný z uvedených stále probíhá svým 31.ročníkem.”

-simrohlav-

     Turnaj je určený pro aktivní manažery z V. a VI. lig, kteří chtějí vyplnit přátelákovou část sezony smysluplně. Taky je třeba mít chuť zahrát si nějaký ten menší pralesní turnaj, ve kterém jde hlavně o zábavu ze hry :-)

     S nápadem zorganizovat turnaj podobného formátu přišel manažer filipek28 a společně s manažerem Goldinho12345 dali hlavy dohromady a vymysleli koncept, pravidla a další organizační věci. Po úspěšném prvním ročníku, kterého se účastnilo 12 týmů se turnaj rozšířil o další 4 místa. Do třetího ročníku se přihlásilo dokonce 32 manažerů, což je i maximální kapacita turnaje.

Základní informace k aktuálnímu ročníku

Počet účastníků: 32

Počet skupin: 8 po 4 týmech

Forma: přátelské zápasy

Pravidla: skupinová fáze – klasická (pakliže se dohodnete na pohárových pravidlech, počítá se výsledek po normální hrací době)

Play-Off – pohárová

Zápisné: není

Začátek turnaje: po 7.ligovém kole – 1.5.2019

Termín přihlášek: sobota 13.4.2019 20:00

Výhry: 1 měsíc zlatého fanouška nebo 35 kreditů (podle uvážení vítěze) od anonymního dárce

Start ve dresu ČR U20 na 5minut (ballinho)

Pořádání přáteláku U20 na svém stadionu (ballinho)

10 kreditů (simrohlav)

pro vítěze tipovačky 20 kreditů (filipek28)

(je-li ochota přidat nějakou jinou cenu, kontaktujte někoho z organizátorů)

Pravidla

     Ve skupinové fázi se utkají týmy každý s každým ve dvou zápasech. Za vítěství jsou 3 body, za remízu 1 bod, za prohru 0 bodů. Ze skupin postupují první 2 týmy do play off, kde se utkají následovně 1A vs 2B, 1C vs 2D, 1E vs 2F a 1G vs 2H na jedné straně pavouka a 1B vs 2A, 1D vs 2C, 1F vs 2E, 1H vs 2G na straně druhé. O pořadí ve skupině rozhodují tato kritéria (v pořadí důležitosti): body, vzájemný zápas, skóre, počet vstřelených branek, více branek na hřišti soupeře a los. Týmy na 3. a 4. místě vstupují do souboje o Turistický pohár jehož výherce dostane jednu z cen.

     Pokud tým v době konání turnaje ještě hraje některý z pohárových zápasů, kontumačně prohrává 3:0 a soupeř si může domluvit na toto kolo klasický přátelák. Stejně tak pakliže vyzvaný nepřijme pozvánku na zápas a druhý tým prokáže, že pozvánku odeslal. Čas na domluvení zápasu je úterý 12:00. Pokud do této doby soupeř nepřijme výzvu, kontumačně prohrává a vyzývající tým si může domluvit klasický přátelák.

Hlavní organizátor si vyhrazuje právo na změny pravidel.

Probíhající ročník – odkaz

About the Author

Manažer týmu Redeemed Underdogs, v současnosti hrající v lize VI.353 v ČR.