Statistické okénko

Tabulka střelců

pořadí jméno tým Góly
1. Kasper Smulter Úholičky 12
2. Peng Ciping Underdogs 9
3. Kimmo Savinainen Dragon 8
4.-6. Grigoriy Timonichev Electroshock 7
4.-6. Joan Brugulat Úholičky 7
4.-6. Osni Faro Šéfové 7 (1)
7.-15. Yuliy Chirik Electroshock 6
7.-15. Lukáš Frydrych Electroshock 6
7.-15. Raymond Niebisch FKHT 6
7.-15. Erik Olšar MTR 6
7.-15. Michele Perreten MTR 6
7.-15. Bernardo Belandria SPARTA 6
7.-15. Stavros Doxakis SPARTA 6
7.-15. Filip Sehnálek Šéfové 6
7.-15. Waheed Al-Medhwahi Walachian 6
16.-22. Aidan Cullinane Datyně 5
16.-22. Florin Maghiari Dragon 5
16.-22. Júlio Alexandre Azevedo Dragon 5
16.-22. Bronislav Procházka Postřeláci 5
16.-22. Niklas Nyblad Úholičky 5
16.-22. Óscar Guiñazo Dragon 5 (1)
16.-22. Alexandr Němec Šéfové 5 (1)

Konečné pořadí, zobrazeni hráči s alespoň 5 zásahy z celkem 275 střelců. V závorce je počet branek v posledním kole.

Tabulka karetních hříšníků

Pořadí Jméno Tým ŽK ČK
1.-4. Józef Marianowski BO 1922 3 1
1.-4. Karel Šnobl Dragon 3 1
1.-4. Miloš Mariánek FKHT 3 1
1.-4. Břetislav Vančura Květnového 3 1
5.-8. Werni Ramsier FKHT 2 1
5.-8. Reint Appeldoorn Kročehlavy 2 1
5.-8. Martinus Avkjærn Úholičky 2 (+2) 1 (+1)
5.-8. Tibor Fajzi Vigantice 2 1
9.-10. Frank Agbonlahor Bivoj 1 1
9.-10. Josep Vilamajó Sokol 1 1
11.-20. Fritjof Ekstål Datyně 0 1
11.-20. Ivo Turko Electroshock 0 1
11.-20. Gudmund Maartmann Electroshock 0 1
11.-20. Pavel Pliska Květnového 0 1
11.-20. Takis Koumentakis Květnového 0 1
11.-20. Anastazy Pytlik Lucni 0 1
11.-20. Gunter Zettl Šampioni 0 1
11.-20. Vilém Chaluš Šéfové 0 1
11.-20. Zakhar Manikhin Vigantice 0 1
11.-20. Brandon Montgomery Walachian 0 1
21.-23. Márton Sipos BO 1922 3 0
21.-23. Ashley Austin Šéfové 3 0
21.-23. Peng Ciping Underdogs 3 0
24.-35. Lukáš Frydrych Electroshock 2 0
24.-35. Leon Elias Kalle Legendary 2 0
24.-35. Bohumír Mačát Legendary 2 0
24.-35. Lubomír Jebavý Lemmie 2 0
24.-35. Filip Durda Lemmie 2 (+1) 0
24.-35. Petr Havránek Liverpool 2 0
24.-35. Gaspar Soares Cruz Lucni 2 0
24.-35. Bernardo Belandria SPARTA 2 0
24.-35. Didier Terclaevers Šéfové 2 0
24.-35. Stanislav Gregor Underdogs 2 0
24.-35. Filip ‘Pecka’ Chval Underdogs 2 (+1) 0
24.-35. Ferdinando Olianas zenda 2 0

Konečné pořadí, zobrazeni hráči s alespoň 2 ŽK nebo 1 ČK, 134 hráčů dostalo alespoň jednu kartu.V závorce je počet karet v posledním kole.

Odkaz na soubor s kompletními statistikami zde.

About the Author

Manažer týmu Redeemed Underdogs, v současnosti hrající v lize VI.353 v ČR.