Latest Headlines
0

Pierwsza porażka w ostatnim meczu sezonu. Awans do wyższej ligi!

goalie-soccer-ball-in-netPierwsza w tym sezonie porażka zespołu Scyzorów Kielce przypadła na ostatni mecz sezonu. Żółto-czerwoni przegrali na wyjeździe z KS Visana 2-1. Honorową bramkę dla Scyzorów zdobył już w siódmej minucie Edoardo Teodoro Mattiacci.

Read the rest of this entry »

0

Ostre strzelanie w pierwszej połowie daje zwycięstwo Scyzorom

SP7LOstre strzelanie – tak można nazwać pierwszą połowę w której zgromadzeni kibice obejrzeli, aż sześć strzelonych bramek. Ta połowa zadecydowała o wygranej Scyzorów, które pokonały na własnym stadionie WKS Parczew, 4:2.

0

Mattiacci o starciu z WKS Parczew

wywiad-pilkarzeEdoardo Mattiacci liczy na to, że każdy zawodnik da z siebie wszystko w najbliższym spotkaniu. Scyzory w tym sezonie nie przegrały jeszcze, ani jednego meczu. W najbliższą niedzielę zmierzą się z trzecią drużyną ligi – WKS Parczew, a dzięki wygranej jeszcze bardziej umocnią się na pozycji lidera.

0

[Konferencja] Trener Lalande przechodzi na emeryturę

larry-lalandeDziś o godz. 18:00 w siedzibie klubu odbyła się konferencja prasowa na której zjawił się trener drużyny Larry Lalande wraz z właścicielami klubu. Trener podziękował za wspaniałe sześć sezonów, które spędził w Scyzorach i oznajmił, że przechodzi na emeryturę. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem konferencji.

0

Larry Lalande odchodzi z końcem sezonu! Czas na zasłużoną emeryturę.

lalande_kontuzjePoniedziałki bywają trudne, zwłaszcza w takim momencie gdy trener Scyzorów, Larry Lalande oznajmia, że po zakończeniu sezonu żegna się z drużyną i przechodzi na emeryturę.

Zarząd klubu przyjął decyzję ze zrozumieniem.

W związku z zaistniałą sytuacją w środę o godz. 18:00 w siedzibie klubu odbędzie się specjalna konferencja prasowa.

Zapraszamy media

0

[Konferencja] Sprawiedliwy remis. Sami jesteśmy sobie winni – twierdzi Lalande

biznesmen-wywiadu_1325-138Na pomeczowej konferencji trener Lalande przyznał, że piłkarze sami są sobie winni i remis w tym meczu to sprawiedliwy wynik. Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami trenerów po meczu.

0

Remis w stolicy. Scyzory nadal niepokonane!

mecz-kazachstan-polskaPo dość zaciętym pojedynku, zespół Scyzorów wywozi ze stolicy tylko jeden punkt, remisując z drużyną FC Danekwow 3:3. Tym samym Scyzory nadal pozostają na czele tabeli wygrywając do tej pory 10 spotkań i 2 remisując.

0

Scyzory eliminują lidera rozgrywek!

wygrana-fc-lbcPiłkarze Scyzorów pokazali dzisiaj charakter, wygrywając z drużyną FC Łbc – 3:2. Dzięki temu zwycięstwu żółto-czerwoni umocnili się na czwartym miejscu w tabeli pozbawiając tym samym Łbc pierwszego miejsca w rozgrywkach.

1

Wygrana w Elblągu. Atomowa bramka Gorjáka!

GorjakWarunki pogodowe od samego rana nie sprzyjały, jednak to nie przeszkodziło Scyzorom w odniesieniu zwycięstwa nad drużyną KS Visana. Po bramkach Tiberiu Hreapci oraz atomowych nożycach Sándora Gorjáka, Scyzory wygrywają 0-2 i umacniają się w tabeli na trzecim miejscu.

0

Lalande przed meczem z FC Siara

lalande_kontuzjeTrener Larry Lalande twierdzi, że zespół przygotowany jest na rywalizację z liderem, równocześnie podkreślając jak ważne są takie pojedynki. Już jutro żółto-czerwoni zmierzą się z obecnie najlepszą drużyną w lidze, która do tej pory nie doznała jeszcze żadnej porażki.