Latest Headlines
0

Koferencja prasowa: Ilijan Matić

konferencja

Dziś w godzinach popołudniowych odbyła się konferencja prasowa z nowym nabytkiem drużyny żółto-czerwonych Ilijanem Matićem.

Read the rest of this entry »

0

Ilija Matić nowym zawodnikiem Scyzorów

Ilija-Matic

24-letni Serbski obrońca Ilija Matić podpisał dzisiejszego popołudnia 2-letni kontrakt z drużyną Scyzorów Kielce. Ilija jest wychowankiem drużyny Pobeda-Drzina, która obecnie rozgrywa swoje mecze w V lidze Serbskiej. Mimo pozycji bocznego obrońcy na której występuje udało mu się zdobyć dotychczas 22 bramki w swojej karierze. W Scyzorach Matić będzie występował z numerem 26.

0

Wypowiedzi pomeczowe

interview

“Miłe zakończenie sezonu i to przed własną publicznością. Wygrana cieszy jednak można było zauważyć pewne niedociągnięcia nad którymi trzeba będzie popracować w przerwie między sezonowej. (…)” – mówił m.in. trener Scyzorów, Larry Lalande. Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami trenerów oraz piłkarzy po dzisiejszym meczu.

Read the rest of this entry »

0

Zwycięstwo na koniec sezonu. Scyzory na 4. miejscu!

111

Ostatni mecz sezonu zakończył się zwycięstwem żółto-czerwonych, którzy podjęli na własnym stadionie zajmujący najniższe miejsce w tabeli zespół FCB Orle. Tym samym Scyzory umocniły swoją pozycję w tabeli i zakończyli sezon na miejscu 4 co daje im bezpieczne miejsce na przyszły sezon w VI lidze.

Read the rest of this entry »