Latest Headlines
0

Scyzory eliminują lidera rozgrywek!

wygrana-fc-lbcPiłkarze Scyzorów pokazali dzisiaj charakter, wygrywając z drużyną FC Łbc – 3:2. Dzięki temu zwycięstwu żółto-czerwoni umocnili się na czwartym miejscu w tabeli pozbawiając tym samym Łbc pierwszego miejsca w rozgrywkach.

Read the rest of this entry »

1

Wygrana w Elblągu. Atomowa bramka Gorjáka!

GorjakWarunki pogodowe od samego rana nie sprzyjały, jednak to nie przeszkodziło Scyzorom w odniesieniu zwycięstwa nad drużyną KS Visana. Po bramkach Tiberiu Hreapci oraz atomowych nożycach Sándora Gorjáka, Scyzory wygrywają 0-2 i umacniają się w tabeli na trzecim miejscu.

Read the rest of this entry »

0

Lalande przed meczem z FC Siara

lalande_kontuzjeTrener Larry Lalande twierdzi, że zespół przygotowany jest na rywalizację z liderem, równocześnie podkreślając jak ważne są takie pojedynki. Już jutro żółto-czerwoni zmierzą się z obecnie najlepszą drużyną w lidze, która do tej pory nie doznała jeszcze żadnej porażki.

Read the rest of this entry »

0

Wypowiedzi piłkarzy po meczu z Drum Team

interview–  “W dzisiejszym meczu było dużo dobrych momentów, sytuacji i przede wszystkim otwartej gry. Stworzyliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, które potrafiliśmy zamienić dzisiaj na bramki. Cieszą nas ogromnie te trzy punkty, dzięki którym umacniamy swoją pozycję w lidze.” – mówił Frerik Verbelen po wygranej  1:3 z Drum Team.

Read the rest of this entry »

0

Do trzech razy sztuka! Scyzory pokonują Drum Team

111Po dwóch wygranych z zeszłego sezonu, piłkarze Drum Team zaznali w końcu smak porażki i to na własnym stadionie. Scyzory pokonały na wyjeździe zespół Drum Team 1-3, umacniając się tym samym na trzeciej pozycji w ligowej tabeli przed FC Siara oraz FC Łbc.

[więcej wkrótce]

0

[Konferencja] Lalande przyznaje się do błędu

camera-recording-a-program_1320-432Na konferencji prasowej z udziałem trenerów zaraz po zakończonym spotkaniu trener Scyzorów, Larry Lalande przyznał się, że trochę dzisiaj za eksperymentował ze składem i całą porażkę bierze na siebie. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem konferencji.

Read the rest of this entry »

0

Scyzory żegnają się z głównym Pucharem VII Ligi. Czas na Szafirowe zmagania

scyzor-cryCzy to kolejny wypadek przy pracy? Ciężko powiedzieć, chociaż sami piłkarze przyznali się do kilku błędów, które wpłynęły na rozwój meczu. Scyzory Kielce w kiepskim stylu odpadają z głównych rozgrywek o Puchar VII Ligi i kolejne spotkanie już niestety w szafirowym pucharze rozegrają na wyjeździe z drużyną Brigata delle carpe ASR.

Read the rest of this entry »

0

[Konferencja] Lalande niepocieszony takim obrotem sprawy

biznesmen-wywiadu_1325-138Larry Lalande nie krył rozczarowania postawą swojego zespołu podczas konferencji pomeczowej na której próbował wyjaśnić powody dzisiejszej porażki. Zapraszamy do lektury.

Read the rest of this entry »

0

Zbyt duża pewność siebie? Scyzory poległy na Śląsku

larry-lalandeNiestety porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie Scyzorów, którzy ulegli drużynie FC Łbc, aż 4:1. Po meczu swojego niezadowolenia nie ukrywał trener Larry Lalande, który stwierdził, że piłkarze podeszli do spotkania na zbyt wielkim luzie lekceważąc przeciwnika co odbiło się na wyniku końcowym.

Read the rest of this entry »

0

Wypowiedzi piłkarzy po meczu (SCK – GGW)

wywiad-pilkarzeZaraz po zakończeniu spotkania kilku piłkarzy podzieliło się swoimi spostrzeżeniami po końcowym gwizdku. Zapraszamy do zapoznania się z zapisami rozmów.

Read the rest of this entry »