Latest Headlines
0

Zjednoczeni rozbici! Ostatnia kolejka z emocjami!

scyzory-zjednoczeniPiłkarze Larrego Lalande pokazali charakter i w pięknym stylu pokonali zespół Zjednoczeni Zagórów 3:0. Obecnie Scyzory zgromadziły na swoim koncie 26 punktów co daje im trzecie miejsce w tabeli.

Przed żółto-czerwonymi ostatnie spotkanie ligowe, gdzie na wyjeździe podejmą czwartą drużynę rozgrywek KS Biczyce. Od tego spotkania i wyniku spotkania Zjednoczonych będzie zależeć która drużyna uzyska awans do wyższej ligi, a która zagra mecze barażowe. Emocje na koniec sezonu – gwarantowane!

Read the rest of this entry »

0

Międzynarodowy Turniej Tytanów 2009

generation-trophy-purple_t1Zespół Scyzorów w niedzielę 03 grudnia rozegra ostatni ligowy mecz w tym sezonie, a już kolejnego dnia drużyna trenera Larrego Lalande wybierze się na Turniej Tytanów 2009. Jest to międzynarodowy turniej, w którym rywalizują ze sobą drużyny prezesów, którzy dołączyli do swoich klubów w tym samym roku – Prezes żółto-czerwonych dołączył do Scyzorów Kielce w 2009 roku.

0

Zaodrze rozbite! Daniel Plain z Hattrickiem

goalie-soccer-ball-in-netScyzory Kielce rozbiły na wyjeździe, aż 0:8 zespół Zaodrze Oława w meczu 12 kolejki VII Ligi. Hattrickiem popisał się dzisiaj Daniel Plain, który dopisał trzy piękne bramki na swoim koncie.

Read the rest of this entry »

0

Bezradność Kieleckich piłkarzy. Przegrana na wyjeździe z KKS Kotusz

kks-kotusz-2-1-scyzoryDuża bezradność ze strony Scyzorów doprowadziła do porażki z obecnym liderem ligi, KKS Kotusz. Podopieczni trenera Lalande pomimo usilnych prób przegrali spotkanie 2:1.

Read the rest of this entry »

0

Trener Lalande o kontuzjowanych

lalande_kontuzjeTrener Larry Lalande podczas dzisiejszego treningu postanowił odnieść się do kontuzji w zespole Scyzorów. Od siedmiu tygodni wielkim nieobecnym jest Vladimir Budisavljević, który w pierwszym meczu sezonu nabawił się urazu uda. Drugim kontuzjowanym zawodnikiem jest podstawowy obrońca z zeszłego sezonu, Ladislav Pišťáček.

 

Read the rest of this entry »

0

W piątej rundzie jedziemy do Mrągowa

6577e3fa93317d83f4fc237458002fc9W siedzibie HZPN rozlosowano pary kolejnej rundy pucharowych zmagań. Żółto-czerwonych  czeka wyjazd na piękne Mazurskie tereny. Zawodnicy Scyzorów Kielce w najbliższa środę zmierzą się z miejscowym K.S. Mrągowo w piątej rundzie Szafirowego Pucharu VII Ligi.

Read the rest of this entry »

0

Lalande: zwycięstwo cieszy, ale gra mnie dzisiaj rozczarowała

biznesmen-wywiadu_1325-138Po zakończonym spotkaniu na konferencji prasowej, trener Lalande nie ukrywał  rozczarowania grą swoich podopiecznych.

“Po przerwie gra wyglądała znacznie lepiej, jednak nie obyło się bez ostrej reprymendy…” – komentował.

Read the rest of this entry »

0

Scyzory w 5 rundzie! Rozstrzygnięcie dopiero w dogrywce

SP7LStu dwudziestu minut, tyle potrzebowali piłkarze Scyzorów Kielce, aby odnieść zwycięstwo nad drużyną Gnijący Trup w dzisiejszym spotkaniu Szafirowego Pucharu VII Ligi. Po dość wymagającym spotkaniu żółto-czerwoni zwyciężyli osiągając wynik 1:3.

Read the rest of this entry »

0

Wypowiedzi pomeczowe

interviewZawodnicy Scyzorów podczas wywiadu nie kryli rozczarowania swoją postawą. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem rozmów.

Read the rest of this entry »

0

Podział punktów na Santiago Bernabeu

1Po bardzo zaciętym pojedynku drużyna Scyzorów, zremisowała spotkanie na wyjeździe z Drum Team wynikiem 0:0. Zawodnicy żółto-czerwonych nie kryli swojego rozczarowania po końcowym gwizdku, ponieważ mieli kilka dogodnych sytuacji, których niestety nie udało im się wykorzystać.

Read the rest of this entry »