Scyzory nie próżnują na rynku. Trzy nowe transfery!

agentsJeżeli ktoś myślał, że trzy transfery to szczyt możliwości Scyzorów to się grubo mylił! Trener Lalande odpalił transferową bombę! Aż trzech nowych zawodników zawitało dzisiaj na Arenę Kielc by związać się z żółto-czerwonymi swoimi nowymi kontraktami.

 

 

 

Jako pierwszy swój podpis złożył Frerik Verbelen, 22-letni Belg, który swoją karierę piłkarską zaczynał w miejscowym kleine keizer. Po pół roku rozpoczęła się karuzela transferowa. Pomimo tak młodego wieku Frerik grał już w aż czterech klubach. Ostatnim klubem Belga, był Duński Ingen dla którego zdobył trzy bramki. Z Kieleckim klubem związał się 2-letnim kontraktem i przyjął numer 23.

Frerik

Drugim zawodnikiem jest Włoch, Giovanni Mola. 23-letni zawodnik podpisał ze Scyzorami 3-letni kontrakt. Pomimo, że gra w obronie w swojej karierze odnotował na swoim koncie 12 goli. Giovanni swój talent piłkarski rozwijał początkowo w A. G. Nocerina 1910 gdzie wypatrzył go skaut drużyny Thebestisyetocome 1908 i tam spędził ostatnie 3 sezony. W Scyzorach będzie występował z numerem 40.

Giovanni

 

Swój podpis jako trzeci z kolei na kontrakcie złożył Tiberiu Hreapcă. Rumuński napastnik został sprowadzony z VI ligowego FC Stinta Bacau. W swojej karierze zanotował dotychczas 25 goli. Łączony był niegdyś z Polskim klubem KS Pilica jednak menadżerowie wtedy nie doszli do porozumienia w sprawie kontraktu i zawodnik wrócił do ojczyzny. Zawodnik będzie występował w żółto-czerwonych barwach z numerem 9.

Tiberiu

 

 

 

About frikowsky