Bajnoki: 46/1.

Több, mint négy szezon után ismét negyedosztályú bajnokit játszott a Tottinho csapata. Az első ellenfél a Fákköze FC volt, akik szintén most kerültek ide vissza, de ők csak két szezont maradtak távol ettől a szinttől. Nehéz, kiélezett mérkőzésre volt kilátás.
A 16. percben Borszéki megszerezte csapatunknak a vezetést, melynek hatására az ellenfél edzője védő helyett támadót küldött a pályára. Sajnos meg is lett az eredménye, 10 perc múlva már a Fákköze vezetett. Az első félidőben még kimaradt egy Racskó-helyzet, az állás 2-1 a szünetben. A folytatásban is a hazaiak domináltak, mégis sikerült a fordítás: az 56. percben Barucza, 9 perccel ezután pedig Papp szerzett gólt, így a bajnokságot sikerült győzelemmel kezdeni!

Fákköze FC-Tottinho 2-3 (2-1)