Realizační tým “A” mužstva

Vincent Flahaut (78358558)
trenér

Fotbal je pro Vincenta život. Se svým bratrem Gàborem patřil k ofenzivním oporám jejich dorostového týmu. V roce 2009 získal trenérskou licenci a od roku 2010 úspěšně trénoval italský celek Q.S. DEVE FINIRE. Když tým vytáhl z X. do VII. ligy.

Od 23. března 2012 vede náš tým a věříme, že jeho působení bude neméně úspěšné.

  Vítězslav Kundrát
trenér brankářů

Vítězslav je dlohouletým příznivcem našeho klubu. Když předchozí majitel prodal klub, byl to Vítězslav, který jako první nabízel své služby. Jeho bohaté zkušenosti brankáře nyní s vděčností využíváme. Spolu se svým týmem se věnuje se našim brankářským nadějím.

Součástí týmu je od založení klubu.

Vojtěch Kutil
kondiční trenér

Vojtěch nepatří mezi družné typy. Jeho věčně zamračená tvář odpuzuje ostatní a málokdo ho na ulici poprosí o radu anebo pomoc. Jeho srdce je ale zlaté stejně jako jeho kondiční metody tréninku. Kluci si ho nemohou vynachválit. Stejně jako i hlavní trenér, který mimo jiné oceňuje jeho schopnost zahnat nechtěné návštěvníky tréninku.

Součástí týmu je od založení klubu.

Jiří Plečka
masér

Jiří je dobrák od kosti a veliký šprýmař. jako umí sáhnout pro vhodný vtip, umí rychle odhalit všechny svalové problémy. Je dobrou duší a neuvěřitelně vnímavý. I v sebe hroznější zprávě a události dokáže najít něco dobrého.

Součástí týmu je od založení klubu.