Managment klubu

Nejužší vedení klubu

Dominik Korzár (Nouwen)
majitel klubu

Pan Korzár, známý díky svým inovativním metodám jako “Nouwen”, odkoupil majoritní podíl krachujícího klubu FC Soljakovci v naději, že časem vybuduje konkurence schopný tým, který se bude ucházet o nejvyšší mety ve světovém fotbalu.
Do klubu vnesl svěží vítr a nové podněty pro práci s nastupující generací fotbalistů.

Klub vlastní od 1. 2. 2012

  Bohumír Štěpnička
sekretář klubu

Pokud bychom měli o někom povědět, že je přesný jak švýcarské hodinky, bude to Bohumír. S neochvějnou přesností přináší nejčerstvější novinky z dění ve fotbalovém světě. Jakmile se někde něco šustne, můžete si být jistí, že Bohumír o tom již ví.
Jeho prosté životní heslo jej zcela vystihuje: “Dvakrát měř, jednou řež.” Také díky tomuto heslu nikdo z nás nepochybuje o hodnověrnosti Bohumírových zpráv.

Jindřich Bolka
tiskový mluvčí

Jindřich je absolvent Institutu komunikačních studií a žunalistiky na Fakultě sociálních věd Karlovy univerzity v Praze a juniorským mistrem republiky ve sportovním karate.
Jako tiskový mluvčí klubu spojil svou lásku ke sportu a novinařině. Svou vstřícnou a pohodovou povahou si získává srdce nejednoho fandy nebo sponzora.

Jana Hlásková
sportovní manažerka

Jana je ráznou ženou, která ví, co chce a dokáže za tím cílevědomě jít. Její záběr je obdivuhodně široký. Fotbalu se nikdy aktivně nevěnovala, ale její otec byl trenérem místního klubu až do své smrti. Nejednou vyprávěla o tom, jak jako malá v růžových šatečkách sedávala na lavičce vedle svého otce a sledovala cvrkot na hřišti.
Náplní její práce je být “děvče pro všechno”. Právě v ní má nový majitel klubu největší poklad.

Ekonomický odbor klubu

Květoslava Sládková
ekonom klubu
Jiřina Polívková
účetní klubu

Technický odbor klubu

Alois Hlavička
Správce sportovního areálu