OSTATNIE NEWSY
0

Wojciech Geremek kolejnym wychowankiem

Kolejnym wychowankiem Akademii Piłkarskiej, który został wypromowany do gry w seniorskiej drużynie jest 17-letni Wojciech Geremek. Wojtek jest zadowalającym obrońcą i został wystawiony na listę transferową.

0

Mistrzostwo dla Ye(L)onek!

Zgodnie z oczekiwaniami drużyna Zielone Smarki nie udała się na mecz do Warszawy, więc został naszej drużynie przyznany walkower. Tym samym drużyna Ye(L)onek zdobyła piąte w swojej historii mistrzostwo ligi!

W ostatniej kolejce będziemy walczyć o awans bez baraży. Wystarczy nam remis aby być pewnym bezpośredniego awansu. Przy porażce też jednak są duże szanse na uniknięcie barażu. Tak więc wszystko wskazuje na to, że powrót do V ligi stanie się faktem!

0

Awans coraz bliżej

W dzisiejszym dniu nasza drużyna pokonując na wyjeździe mitozę 2:0 odniosła piąte zwycięstwo z rzędu. Biorąc pod uwagę, że następny mecz wygramy prawdopodobnie walkowerem awans jest już bardzo bliski, a pierwsze miejsce w lidze właściwie pewne.

W środku boiska nikt nie potrafił zdobyć przewagi. Obie drużyny miały podobną ilość sytuacji podbramkowych, z tym że tylko warszawska drużyna była tego dnia skuteczna. Biorąc pod uwagę jak dobrze w dzisiejszym meczu zaprezentował się atak naszej drużyny można mówić, że dwie strzelone bramki to i tak mało. Nasze prawo skrzydło nie miało żadnych problemów z mijaniem obrońców przeciwnika. Na uwagę zasługuje też dobra gra w defensywie Ye(L)onek. W ostatnuch trzech meczach straciliśmy tylko jedną bramkę.

Za tydzień mecz z drużyną Zielone Smarki.  Jeśli prezes tej drużyny nie wróci z już 2-misięcznych wakacji w Meksyku to po raz piąty w historii zdobędziemy mistrzostwo ligi.

0

Voldemar Duden nowym zawodnikiem Ye(L)onek

Do kadry naszego zespołu dołączył dzisiaj nowy gracz Voldemar Duden. Niemiec występuje na pozycji bocznego obrońcy, może też występować na środku obrony.

“Nasza linia obrony jest bardzo doświadczona, gracze swoje lata świetności mają już za sobą. Potrzebowaliśmy napływu świeżej krwi w tej formacji. Kogoś kto będzie nabierał doświadczenia, uczył się od starszych kolegów, ale równocześnie będzie mógł już teraz walczyć o grę w podstawowym składzie. Wierzę, że Voldemar jest właśnie takim graczem jakiego szukaliśmy” mówi Bo Truelsen, trener warszawskiej drużyny.

2

Czwarte zwycięstwo z rzędu

Powrót do V ligi nabiera coraz bardziej realnych kształtów. W niedzielę drużyna z Jelonek pewnie pokonała KS Aristoi 4:1.  Spotkanie obejrzało 51014 widzów.

Warszawska drużyna zdominowała środek bosika osiągając 63% posiadania w pierwszej połowie i 65% w drugich 45 minutach. Dzięki temu udało się odciąć od podań nadprzyrodzony atak przeciwnika. Dodatkowo dzięki luce po lewej stronie obrony KS Aristoi nasze prawe skrzydło mogło przeprowadzić wiele groźnych ataków, z których dwa zakończyły się golem. Na słowa uznania zasługuje gra 19-letniego Błażeja Streflika.  Wychowanek Akademii Piłkarskiej z każdym tygodniem gra coraz lepiej. W dzisiejszym meczu był jednym z najlepszych zawodników na boisku, a swoją dobrą grę uświetnił zdobyciem dwóch bramek.

0

Gerwazy Kołupajło nowym nabytkiem z Akademii

Z Akademii Piłkarskiej dołączył do naszego zespołu Gerwazy Kołupajło. Jest to 17-letni napastnik o zadawalających umiejętnościach. Strategią klubu jest zostawianie w zespole utalentowanych rozgrywających oraz sprzedawanie zawodników występujących na innych pozycjach. Dlatego też Gerwazy został wystawiony na listą transferową. Życzymy powodzenia w nowym klubie!

0

Ważny mecz

Przed warszawską drużyną bardzo ważny mecz. Przeciwnikiem będzie drużyna KS Aristoi, która gra w tym sezonie poniżej oczekiwań. “Drużyna, z którą zmierzymy się w niedzielę zasługuje na więcej niż piąte miejsce w tabeli. Właściwie nie mają słabych punktów, a ich największym atutem są z pewnością wybitni napastnicy. Jaka będzie taktyka na ten mecz? Musimy odciąć trio Roczniak, Jacak, Maćkowski od podań. Jeśli to nam się uda powinniśmy odnieść zwycięstwo” zdradził nam Bo Truelsen, trener Ye(L)onek.

Nasza drużyna ma w tej chwili cztery punkty przewagi nad drugą w tabeli zaczarowaną dorożką.  Niezależnie od wyniku niedzielnego spotkania utrzymamy pozycję lidera. Ważne jednak aby nie tylko wygrać ligę, ale też zdobyć wystarczającą liczbę punktów do awansu bez barażu. Wygrywając w niedzielę będziemy już bardzo blisko tego celu.